EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Rob_cig
Może troszkę o off-topic...wybaczcie ale nie mogłem się powstrzymać. :)
Ja nie unikam tuszczu a wręcz przeciwnie. I nie mam go na sobie prawie nic. 68kg/171cm dokładnie tyle samo co podczas matury w 1978r. A było 90kg...gdy rzuciłem na 1 rok palenie metodą silnej? woli.
Awatar użytkownika
By Rob_cig
Na razie jadę sobie tak 4 lata. "Z kopiować" nie trzeba- wystarczą fotografie.
Za 10 lat...
Jak sprawy pójdą dalej tam, gdzie idą, zostaną nam wszystkim piękne wspomnienia po e-papierosach, bo nie będzie komu ich sprzedawać, oprócz koncernów tytoniowych. A u nich już byłem przez 40 lat i wystarczy.
Ale tymczasem...
Niech się chmurzy!
By kokosz555
rejanf pisze:Jeść chce się zawsze przy rzucaniu, dlatego od razu nalezy się nastawić, że przuybierzemy z 3 kilo-przynajmniej tak jest u mnie.

zależy co jemy, ja przy rzucaniu brałem tic-tac :wink: tylko 2 kcal, a daje uczucie, że coś mielisz w buzi i trochę daje zapomnieć o fajkach
Awatar użytkownika
By Narcyz
ja kiedyś jak rzucałem to guma do żucia i lizaki, waga mi podskoczyła do 94(z92kg) i po 2 miechach było 82, i udało mi sie zejść nawet do 78 przy wzroście 183. A po dwóch latach zacząłem znowu palić i prowadzić bardziej osiadły tryb życia i znowu ponad 90 kg waże :(
Awatar użytkownika
By Narcyz
przemek29090 pisze:No słyszałem, że zbiera się woda do płuc. Zadbaj o zdrowy styl życia i nie pal ;p

wziąłem sobie Twoje słowa do Ciebie i wogóle na razie nie pale juz 17 dni. Wychodzi na to że idzie wszystko w dobrym kierunku. troszke waga idzie mi znowu do góry, ale jeszcze troszke musze poczekać i wtedy bedzie już tylko lepiej :)
By adelajda8
Witam. Znajoma byłą na terapaii. Zapłaciła 110 złotych. Jakos tydzień nie pali.

Pozdrawiam Was. Skutki uboczne po rzuceniu palenia musza być---------------------ale pożyteczne też
By Aaggaa
Po ograniczeniu palenia skutków pozytywnych zaczyna się pojawiać coraz więcej (przede wszystkim finansowych).
Mam nadzieję na zanik zadyszki przy wchodzeniu na piąte piętro :)
Awatar użytkownika
By lukbb
przemek29090 pisze:No słyszałem, że zbiera się woda do płuc. Zadbaj o zdrowy styl życia i nie pal ;p

Niedawno byłem na urlopie na wsi i jak mnie zobaczyli z e-petkiem to też gadka żebym to odstawił, bo to gorsze niż tradycyjne, i że dwoje znajomych miało stwierdzoną wodę w płucach. Wydaje mi się, że to jakaś legenda, bo nigdzie jak na razie nie spotkałem się z potwierdzeniem :P
Awatar użytkownika
By Rob_cig
Na "stwierdzenia" o wodzie w płucach odpowiadam jak niżej:
Oczywiście, że się zbiera i dlatego codziennie rano staję na głowie i ją z płuc wylewam.

Wyraz twarzy rozmówcy - niezapomniany!
Awatar użytkownika
By Rob_cig
Oczywiście, że się zbiera i dlatego codziennie rano staję na głowie i ją z płuc wylewam.

Awatar użytkownika
By Rob_cig

By Cygnus
O co chodzi z tą wodą w płucach...?

Co do rzucania. Brat przesiadł się kilka lat temu na EP, ja za jego namową całkiem niedawno. Brat miał pecha a w zasadzie farta. Biegł do pociągu i EP spadł mu na tory. Kilka miesięcy nie pali już w ogóle. Mnie też coraz mniej ciągnie.

Nie wierzyłem, że z EP da się rzucić, a tu proszę, prawie mi się udało. Bratu na pewno :D
Awatar użytkownika
By Rulfik
Dobry motyw z bratem, tzn z jego ep. Moja ciotka przeszła z analoga na ep ale zrezygnowała z niego potem ze względu na drapanie w gardle. Potem to już po prostu przestała palić - mówi, że gdy nie czuje dymu w pokoju, to i chęci mniejsze. Z drugiej strony lekarz ją też postraszył więc takie combo dało jej do myślenia :)
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
"Świeży palacz" Joyetech eGrip II

Witam serdecznie, na początku chciałbym oznaczyć ż[…]

Vaporesso Tarot Mini

https://vapedrive.com/wp-content/uploads/[…]

Vype