EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By misiojedzie
#1902292
A ja nie przytyłem ani grama jednak przed rzuceniem, jak i po konkretnie zap*****lałem na rowerze (bo jazdą tego nie można nazwać) Rzuciłem 12.12.2017, równocześnie przestałem pić kawę i alkohol. Postanowienie dotyczące ostatniego z wymienionych produktów zgodnie z moimi przewidywaniami umarło bardzo szybko ;) ale kawy nie ruszyłem chyba pół roku. Papierosa ponownie zapaliłem 17.04.2019 (po czym miesiąc przerwy od sportu), po niedlugim czasie zakup e-p i lq 1mg, waga nawet niższa, po powrocie do normalności treningi równie ciężkie. Wszystko to kwestia indywidualna ;)
Awatar użytkownika
By matthew31
#1908445
Ja rzucam, ale nie tyję. Żona mówi, że to wszystko dzięki sportowi. Zacząłem sporo biegać i ze znajomymi raz w tygodniu wynajmujemy salę sportową i w coś gramy. Koszykówka, piłka nożna, czasem siatkówka. Różnie. ale dużo się ruszam. to wszystko dzięki żonie, zona kazała mi wziąć się za siebie, żona kupiła mi nowe buty i strój do sportu w sklepie ..... i na tym miejscu trzeba jej serdecznie podziękować :)

Dziękujemy żonie.
A spamu nie lubimy.
D.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.