EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Valdemar
#1884713
Witam. Posiadam SMOKA RHA85, w którym siedzi stockowy atomizer TFV8 BABY wersja shiterska 2ml. Po kilku latach vapowania, chciałbym spróbować zabawy we własne grzałki, stąd teraz kilka pytań i porad. Wiem, że jest nasadka RTA do w/w atomizera, problem jest taki, że pasuje tylko do 3ml, więc słabo z przerobieniem "prostym". Trzeba więc kupić nowy atomizer, już najlepiej od RTA jednak problem jest w wystającej "nakrętce" do aksa, więc nie wszystkie atomizery będą pasować. Standardowo obwód TFV8 BABY to 22mm, czy ktoś wie jaki max obwód atomizera zmieści się w gniazdo atomizera? No i teraz pytanie. Jakie RTA do tego brzdąca. Nie zależy mi na wielkiej chmurze itd, myślę, że starczy jakiś RTA z jedną grzałką. Standardowo palę 0,25 oma na 40-45watach. Bardzo dobrze by było, żeby atomizer można było kupić w polskich sklepach i nowy. Nie interesują mnie rzeczy używane.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam

Ps. Domyślam się, że temat wałkowany w co 3 poście, jednak po to mamy forum i się wspieramy więc szacuneczek vapowicze ;)
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1884714
Valdemar pisze: Standardowo obwód TFV8 BABY to 22mm, czy ktoś wie jaki max obwód atomizera zmieści się w gniazdo atomizera?


*BOJE SIE* :shock:

Edit.
Chyba zrozumiałem o co w tym chodzi. Najprościej będzie, jak zmierzysz odległość od środka pinu w modzie, do kapsla aku. Masz promień, to ze średnicą atomizera już nie powinno być problemu.
By Valdemar
#1884718
jasne. Czysto teoretycznie powinien zmieścić się 25mm, chociaż wolałbym zachować ten 1mm błędu. Tak więc atomizer RTA 24mm powinien być OK. Coś polecisz?

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.