EPF
Co z czym i jak mieszać.
By Lyssy
#1840731
Witam posiadam gotowa baze 0.5 L 70/30 o mocy 12mg. I jest za gesta i za mocna podpowie ktos jak to rozcienczyc?? Glikolem?? Ale ile tego dolac??
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840737
Lyssy pisze:Witam posiadam gotowa baze 0.5 L 70/30 o mocy 12mg. I jest za gesta i za mocna podpowie ktos jak to rozcienczyc?? Glikolem?? Ale ile tego dolac??
Glikolem 1-2 propylenowym o czystości farmakopealnej (farmaceutycznej). A ile dolejesz to zależy od Ciebie, nie wiem jaką gęstość chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zachować moc to lepiej rozcieńczyć bazą nikotynową 12mg na glikolu.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1840738
Możesz też dodać kilka kropli spirytusu na każde 10 ml.
By Lyssy
#1840739
Glikol mam całą litre tylko nie wiem ile wlac by nie była znowy za rzadka i nie cieklo. Wlalem na próbę 100ml.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1840742
Lyssy pisze:Glikol mam całą litre tylko nie wiem ile wlac by nie była znowy za rzadka i nie cieklo. Wlalem na próbę 100ml.
Ja używam 48VG/47PG/5woda, żadnych problemów z transportem, klasyczne 50/50 też powinno być wystarczające.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
By Lyssy
#1840749
Zobacze co to wyjdzie:) a moc 12mg byla dla mnie za duża jak bedzie za rzadka to mam jeszcze gliceryne:D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.