EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921586
Rincoe Mechman 80W Mesh Kit — to zestaw startowy firmy Rincoe, składający się z zasilania typu stick i znanego już atomizera Mechman Mesh Tank. Czy takie połączenie może nas czymś zaskoczyć ? Sprawdzimy, po zapoznaniu się co Mechman kryje w środku.
Obrazek
Specyfikacja
Wymiary: 27x95mm
Regulacja mocy: 1-80W
Tryb TC dla: Ni200/Ti/SS316L
Tryb VW/Baypass: 0.08-5.0ohm (0.3ohm zalecane)
Zasilanie ogniwem 18650
0.19 calowy ekran LED
Zabezpieczenie przed przeładowaniem, przegrzaniem, zwarciem, odwrotną polaryzacją.
Obrazek
Atomizer Mesh tank posiada 4.5ml pojemności, w zestawie otrzymujemy dwie grzałki single mesh 0.25 ohm, oraz dual mesh 0.2 ohm, ale o samym atomizerze napiszę w dalszej części.

Kolorystyka
Obrazek
Jak widzimy, za dużego wyboru nie mamy, dwie opcję, które Rincoe nam proponuję, są bym, powiedział mocno okrojonym wyborem, lecz z drugiej strony w prostocie tkwi siła, może to mieli na myśli producenci.

Atomizer

Atomizer posiada wykonany z Resinu szeroki Drip Tip typu 810, co zapewnia zwiększony przepływ powietrza i tworzy bardzo fajny wygląd. Mechman Tank tak jak wspominałem, jest w zestawie z dwiema grzałkami typu mesh, zapewniają one doskonałe doznania smakowe, niestety nie znalazłem informacji czy do atomizera możemy zastosować inne kompatybilne grzałki.
Obrazek
System uzupełniania liquidu, jaki został, tu zastosowany jest nam dobrze znany z innych atomizerów. Wystarczy przesunąć górnego capa, a naszym oczom ukarzę się otwór do uzupełniania.
Obrazek
Funkcje

Rincoe Mechaman Starter Kit maksymalnie da nam 80W, które wydaje się wystarczające, nie tylko dla początkujących użytkowników, ale dla tych zaawansowanych również. Zestaw oferuje wiele trybów pracy, takich jak tryb VW, Bypass i tryb TC (Ni / Ti / SS), o których wspominałem przy okazji specyfikacji.
Obrazek
Mod posiada liczne zabezpieczenia, przed przekroczeniem temperatury, odwrotnym podłączeniem zasilania, zwarciem w atomizerze, nadmiernym rozładowaniem baterii oraz 10-sekundowy limit ciągłej pracy.
Obrazek
Podsumowanie

Jak dla mnie Rincoe Mechman to ciekawy zabieg połączenia sticka wraz z modem, moc do 80W w zupełności powinna zadowolić każdego, kto będzie miał okazję z niego korzystać. Co do minusów wydaję mi się, że lepszy posunięciem, byłoby zrobić moda na większy akumulator, szczególnie że miejsce pod pokrywą nie zostało do końca wykorzystane, a szkoda, bo akumulator 21700 pasowałby idealnie i starczał na dłużej.

Cena

Za Mechman będziemy musieli zapłacić około 45$, cena wydaję się dobra i w moim odczuciu nie jest przesadzona, otrzymujemy fajne urządzenie, które możemy wykorzystać do innego parownika, jeśli nie chcemy korzystać np. z gotowych grzałek.
Obrazek
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1921588
Mam go już od jakiegoś czasu , od pierwszego razu gdy go ujrzałem wiedziałem że muszę go mieć w mojej kolekcji. U mnie służy on jednak do "napędzania" takich parowniczków jak Intake singla, Królika też singla oraz Ammita MTL-a i jest ok co prawda polowałem na Silver ale trafił się Black co z czarnym Królikiem tworzy całkiem miły widok. Co do "nie wykorzystanego miejsca" nie wiem czy zauważyłeś ale producent musiał gdzieś upchać wyświetlacz i elektronikę przy większym akumulatorze rozmiar Mechmana też musiałby się zwiększyć, dla mnie jest ok.
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1921614
:bry Pewnych spraw nie przeskoczysz, gdzieś trzeba to pomieścić :mrgreen: i albo nosisz ze sobą broń zaczepną albo zgrabne , małe zasilanie - Twój wybór u mnie przy takim Intake czy Króliku na singlu spokojnie w pracy wystarczy a i po też jeszcze trochę zostanie.
Ogólnie fajny sprzęcik używam go na zmianę z Hcigar Warwolf 80W (nie jestem zwolennikiem noszenia przy sobie 2 lub 3 akumulatorowych zasilań - za dużo targania ze sobą :D wolę wrzucić gdzieś zapasowe aku ( oczywiście bezpiecznie zapakowne aby potem taki Onet.pl nie napisał " e-papieros zabił vapera !!!! :mrgreen: ).
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.