EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By WiecznyStudent
#1764128
Witam zgłaszam sie do was z zapytaniem. Kupiłem Wismec'a RX2/3 i przestał w nim działać ekran ( wiem przeglądałem fora i znajdywałem nawet na zagranicznych takie same problemy ale nie o to mi chodzi). I chciałbym sie od was dowiedzieć czy jeśli zarezerwowałem boxa przez Internet (e-dym.pl) to czy będę go mógł zareklamować w sklepie stacjonarnym. Posiadam paragon pudełko wszystko co jest potrzebne do reklamacji. Dzięki serdeczne za kazdą odpowiedź pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, 14:11 przez WiecznyStudent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1764129
Kilka dni temu był temat o reklamacji w e-dym.
Nie bądź leń patentowany i sobie poszukaj.
By WiecznyStudent
#1764140
Chce tylko usłyszeć czy jest taka mozliwość ale z tego co widze juz któryś raz z kolei nie udzielono mi pomocy na tym forum.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1764141
WiecznyStudent pisze:Chce tylko usłyszeć czy jest taka mozliwość ale z tego co widze juz któryś raz z kolei nie udzielono mi pomocy na tym forum.

Kliknięcie w link i wpisanie "reklamacja" cię przerasta? :palm2
Nie rób z siebie ofiary losu.
By WiecznyStudent
#1764142
Owszem wpisywałem Reklamacja jak i Reklamacja E dym ale nic mi dokładnego i związanego z moim postem nie wyświetlało.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, 14:09 przez WiecznyStudent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By erbis
#1764145
WiecznyStudent pisze:...czy jeśli zakupiłem boxa przez Internet (e-dym.pl)

E-dym nie prowadzi sprzedaży przez internet.
Awatar użytkownika
By pol
#1764147
Zadałeś pytanie temu u kogo zarezerwowałeś boxa?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1764150
Przerasta ludzi szukanie, przerasta myślenie, nikt nie ma czasu, a żeby tak jeszcz pomyśleć i zadzwonić do sklepu, to byłby już szczyt intelektualnego wysiłku.

Sprzęt musisz odesłać.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.