EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1921620
O Kanadyjskiej firmie nie było dawno słychać, jednak po długim czasie postanowili wydać coś nowego. Ale czy aby na pewno? Nowy atomizer ze stajni QP Design to po prostu stary JuggerKnot Mini. Przyjrzyjmy się czy coś się zmieniło, czy to po prostu skok na kieszeń użytkowników.
Obrazek
Specyfikacja

Materiał korpusu: stal nierdzewna
Typ atomizera: RTA
Pojemność: 2,0 / 3,5 / 4,5 ml
Średnica: 25 mm
Złącze: 510, pin pozłacany

Kolorystyka
Obrazek
Do wyboru mamy pięć wersji kolorystycznych, zachowane są one w klasycznych odsłonach bez dodatków typu czerwień bądź rainbow. Jak dla mnie całkiem przyjemne dla oka, może dlatego, że lubię proste opcje.

Budowa

Atomizer ma dwa rodzaje drip tipów, oba to 810, ale mają inny kształt i przepustowość. Niżej znajduje się pierścień regulacji przepływu powietrza — zbiornik został zachowany w takiej samej konstrukcji jak w poprzednich wersjach, czyli zapobiegającej przeciekaniu.
Obrazek
Baza nie uległa zasadniczej zmianie, nadal jest bez słupków, konstrukcja pozwala zamontować tylko jedną grzałkę, zresztą z tego QP jest znane, że tworzy głównie atomizery na single coil.
Obrazek
Wydaje się jednak, że śruby zmieniły wlot i poprawiono ich skręcanie — teraz, po dokręceniu, grzałka nie odkształca się i zostaje spokojnie na miejscu. Przepływ powietrza mamy bardzo duży wręcz potężny, ale tutaj zaszły pewne zmiany, mianowicie boczne otwory wydają się mniejsze, a dolne wycięcie pogłębiło studnie od liquidu.
Obrazek
Podsumowanie

JuggerKnot MR RTA to gratka dla ludzi, którzy uwielbiają atomizery na jedną grzałkę, odnajdziemy tutaj wszystko, smak, prosty montaż grzałki, pytanie tylko, czy zmiany, które zostały wprowadzone względem poprzedniej, są kolosalne ? Skrót MR oznacza po prostu „Mini Remastered ”. Zmiany dostrzegamy dopiero podczas montażu grzałki, nie są one jednak jakieś wielkie.

Cena

Za JuggerKnota MR RTA będziemy musieli wydać 50$, w moim odczuciu niepotrzebny wydatek ze względu na znikome zmiany, poprzednia wersja nie różni się znacząco, zawsze jednak możemy potraktować to jako kolejne trofeum na półce powiększyć naszą kolekcję.
Obrazek

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.