EPF
Awatar użytkownika
By krokodylowy
Jak pisałem wcześniej-dla mnie idealny byłby po lekkim liftingu (i jako kolejny byłby brany pod uwagę);
1.Ujednolicenie radełkowania na górze i na dole (oprócz kubka),widzę wtedy dwie faktury metalu a nie cztery jak w wersji 1.
2.Równe ustawienie kanałow powietrznych względem kubka-albo kantów (umownych),albo połówek ścianek,obojętne.
3.Tu już moje marudzenie-wysokość głowicy ( ponad kubek) równa dołowi z przyciskiem ( sumie podstawki i guziola).

Gratulacje raz jeszcze *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By _Monter_
Ja tak z czystej babskiej ciekawości...jak zrobić dodatkowy kubek żeby kantami pasował po skręceniu?
Awatar użytkownika
By MrJacek
krokodylowy pisze:Jak pisałem wcześniej-dla mnie idealny byłby po lekkim liftingu (i jako kolejny byłby brany pod uwagę);
1.Ujednolicenie radełkowania na górze i na dole (oprócz kubka),widzę wtedy dwie faktury metalu a nie cztery jak w wersji 1.
2.Równe ustawienie kanałow powietrznych względem kubka-albo kantów (umownych),albo połówek ścianek,obojętne.
3.Tu już moje marudzenie-wysokość głowicy ( ponad kubek) równa dołowi z przyciskiem ( sumie podstawki i guziola).

Tak będzie zrobione w kolejnej partii modów.
Awatar użytkownika
By Kaszuba
_Monter_ pisze:Ja tak z czystej babskiej ciekawości...jak zrobić dodatkowy kubek żeby kantami pasował po skręceniu?

To dwa rozne kubki beda, a nie przedluzka (jeśli takowa na mysli miales). Mozna to w fotkach na bazarze obejrzec.

-- [scalono] 17 kwi 2012, 23:39 --

JacekMr pisze:
krokodylowy pisze:Jak pisałem wcześniej-dla mnie idealny byłby po lekkim liftingu (i jako kolejny byłby brany pod uwagę);

Jeśli to koncert zyczen indywidualnych, to je chetnie obie glowice gladkie, a ryflowane tylko obrzeze wkrecanego przycisku. Jeśli beda partie z gory "narzucone" to aktualna propozycja mi odpowiada.
Awatar użytkownika
By krokodylowy
Kaszuba pisze:
_Monter_ pisze:Ja tak z czystej babskiej ciekawości...jak zrobić dodatkowy kubek żeby kantami pasował po skręceniu?

To dwa rozne kubki beda, a nie przedluzka (jeśli takowa na mysli miales). Mozna to w fotkach na bazarze obejrzec.

-- [scalono] 17 kwi 2012, 23:39 --

JacekMr pisze:

Jeśli to koncert zyczen indywidualnych, to je chetnie obie glowice gladkie, a ryflowane tylko obrzeze wkrecanego przycisku. Jeśli beda partie z gory "narzucone" to aktualna propozycja mi odpowiada.

Też elegancko,bo góra by się ładnie komponowała z baniakiem a odznaczał by się tylko przycisk na dole
Awatar użytkownika
By omario
A czy posiada blokade włącznika... bo nie widze.
Awatar użytkownika
By MrJacek
Tak posiada blokadę włącznika, w temacie z listą jest w pierwszym poście.

Tapnięte z XT910

-- [scalono] 18 kwi 2012, 13:50 --

Kaszuba pisze:
Jedna rzecz mnie jeszcze nurtuje - w korpusie nie widać na fotkach otworów bezpieczeństwa na wypadek eksplozji aku. Domyślam się, że są, bo inaczej to implozja może grozić

Już są otwory "bezpieczeństwa" także możesz nie obawiać się eksplozji i implozji ;)
Grawer podobno wyszedł taki jak chciałem ale zobaczę dopiero jutro i zostanie tylko poskładać i wysłać.

-- [scalono] 20 kwi 2012, 13:05 --

Po grawerce wygląda tak

Obrazek
Awatar użytkownika
By Lutor
świetnie wygląda :)
Awatar użytkownika
By MrJacek
Jedna osoba z forum już go odebrała osobiście, mam nadzieję że skrobnie parę słów jak potestuje trochę :mrgreen:

Tapnięte z XT910
By Proxy
Negatywne,hmm.Widziałem fotkę na bazarku.Otwory bezpieczeństwa o ile to one z boku body są w kiepskim miejscu.Jeżeli aku by rozsadziło to całość tego co wydostanie się przez wloty masz w łapie.Bezpieczniej już będzie bez otworów.Kwasówki nie rozsadzi.
Awatar użytkownika
By Lutor
mody o takiej konstrukcji maja otwory z boku zalecam więcej poczytać przed pisaniem głupot Proxy
Awatar użytkownika
By Lutor
nie, jak nie miałeś i nie wiesz jak leży w dłoni to skąd masz takie "rewelacje" ?
Awatar użytkownika
By Lutor
dokładnie nie wiem jakie ty masz dłonie ale u mnie otwór zawsze w podobnej konstrukcji modzie jest odsłonięty!!! kup przetestuj i wyrażaj dopiero wtedy opinie
By Proxy
Jeżeli trzymasz go tylko w jednej dłoni to żebyś nie wiem co robił otwory będą miały prosty strzał na dłoń lub palce.No mogą tez być między palcami ,ale to niczego nie zmienia.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Pomóżcie w zakupie nowego sprzętu

Cześć wszystkim :bry Od 2-3 lat użytkuje Pico +[…]

Pierwszy e papieros

Cześć. Mam ochotę kupić sobie jakiś sprzęcik do pu[…]