EPF
Awatar użytkownika
By sthEn
Jeszcze ostatnie pytania:

Jeżeli chciałbym kupić Q 18650 (101mm), i używać tylko z akumulatorkiem 18650m to kubki żadne nie są potrzebne, czy akumulatory tez potrafią się różnić rozmiarem? 240zł za Q + akumulator 18650 + ładowarka?

I do twórcy -

1. Czy można w razie czego zamawiać Q bez ŻADNEJ grawerki? Po prostu czystą wersję? :)

2. Co jest tutaj wkręcone na Q? :)

Obrazek

:)
Awatar użytkownika
By MrJacek
Jeśli tylko chcesz 18650 to żadne kubki dodatkowe Ci nie potrzebne.
W tej chwili wszystkie są bez grawerki.
Wkręcony jest Ajat
Awatar użytkownika
By Snaco
A jest możliwość naniesienia grawerki według własnego projektu?
Awatar użytkownika
By lpwk
JacekMr pisze:Lutor z racji że pojawiło się sporo różnych vivek i temu podobnych zrezygnowałem z kwadratowych baniaków do liquinatorów.
Być może dla chętnych pojawią się do Ajata.

Być może, być może UFF – zrób i umieść mnie na pierwszym miejscu.
Zwróć uwagę, że o ceną nie pytam bo wiem, że będzie rozsądna.

Jeszcze jedno.
Po kilkudniowym używaniu Q dokonałem pewnych korekt dotyczących włącznika napięcia – przycisku.
Tak przyciąłem sprężynę (ma kształt stożka), że odwracając ją odwrotnie z oporem weszła na wyżłobienie w gumie.
Teraz z odpowiednim naciskiem załączam napięcie, a ponadto przy wymianie akumulatorka już o „pilnowaniu” sprężynki mogę zapomnieć – siedzi sobie w gumowym gnieździe na stałe.
Nazwijmy to pin minusowy nie zaczepia o omawianą sprężynkę i jest super.
Awatar użytkownika
By MrJacek
lpwk pisze:Po kilkudniowym używaniu Q dokonałem pewnych korekt dotyczących włącznika napięcia – przycisku.
Tak przyciąłem sprężynę (ma kształt stożka), że odwracając ją odwrotnie z oporem weszła na wyżłobienie w gumie.
Teraz z odpowiednim naciskiem załączam napięcie, a ponadto przy wymianie akumulatorka już o „pilnowaniu” sprężynki mogę zapomnieć – siedzi sobie w gumowym gnieździe na stałe.
Nazwijmy to pin minusowy nie zaczepia o omawianą sprężynkę i jest super.

Tak jak wcześniej pisałem sprężynkę każdy może sobie dostosować wg. własnych upodobań. Można ją sobie skrócić, rozciągnąć.
Warto też kapnąć kropelkę "Kropelki" lub podobnego kleju na sprężynkę i wkleić ją w plastikowy izolator. W ten sposób jej nie zgubimy przy np. wymianie baterii.
Awatar użytkownika
By lpwk
JacekMr
Jednak tak jak radziłeś odwróciłem pin plus - znacznie wygodniej.
Cap górny i tak się wykręca, więc niema problemu z regulacją.
Awatar użytkownika
By MrJacek
sebeek89 pisze:Witam,

a czy do wersji na 18350 mogę włożyć aku 16340? oczywiście o napięciu 3,7? to te same aku są??

Nie są te same ale śmiało możesz ich używać.
Awatar użytkownika
By iambrg
Mam i ja! Po chińczykach wydaje się ciężki jak diabli, ale mi to nie przeszkadza. Super wykonanie, jedyna korekta polegała na skróceniu sprężynki. Póki co Q + vivi mini z vision + drip by JacekMr (troszkę się nie zgrywa mała fifka, ale ujdzie). Zdjęć nie wrzucę, bo nie mam czym zrobić. Teraz jedynie zostaje nauka kręcenia własnych grzałek i jakiś konkretny parownik (może by tak aJacek jak już tak wszystko z jednej 'firmy' :D )
Awatar użytkownika
By gaff
A ja dzisiaj zrobiłem sobie taką małą modyfikację, bo gubienie prądu mnie przerażało :)
Srubka mosiężna kupiona w Casto za 1,47. Ucięty gwint i ścięty łepek.

Teraz działa wyśmienicie !

Obrazek
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]

Pomóżcie w zakupie nowego sprzętu