EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By szoferek
#1744541
Witam i Wesołych. Pytanie mam bo się kompletnie nie znam a synek midziurę wierci non stop. Czy taka karta graficzna- https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1050-ti-4gt-oc-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-d-dp-box-975436/ będzie pasowała do tego typu kompa - http://screenshot.sh/mE8iFOxuBSvfe czy potrzeba tam jakichś lepszych zasilaczy no i czy gniazda będą pasowały bo gdzieś to wyczytałem, że trzeba posprawdzać.
By TolekBanan
#1744581
Gniazda będą pasował płyta i karta są na pci. Nie wiem ja ta karta bo nie widać tego na zdjęciach ale te większe nowsze karty mają możliwość zasilania bezpośrednio z zasilacza. Z plyty też działają ale wydajność spada. Do takich kart to już trzeba większe zasilacze. Ja mam gtx 1060 i zasilacz 530W i wszystko działa płynnie po podpieciu zasilania bezposrednio na karte. Przy zasilaniu z płyty wydajność spada. Pasować bedzie ale sprawdź jaki masz zasilacz i czy karta ma gniazdo do podpięcia zasilania - jesli nie ma to standardowy zasilacz powinien dać radę jeśli ma to lepiej zainwestować też w zasilacz.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1744586
Na karcie jest z 1050 Ti jest zazwyczaj 1 złącze zasilania PCI-E 6(nie we wszystkich wersjach). TDP na poziomie 130W(więc jeżeli zasilacz nie jest umierającym dziadem / badziewiem to nie powinno być problemu).
By TolekBanan
#1744593
Jak ma 600W to masz jeden wydatek mniej. Bedzie działać. Jeszcze sprawdź wymiary w pudle w sensie czy się zmieści bo to różnie bywa.
Awatar użytkownika
By LICHU
#1744601
Nie opłacalny zakup karty graficznej w tym czasie. Poczekaj jeszcze trochę ceny pójdą w dół. A sama grafika też średnio wydajna. Są wydajniejsze w takiej kwocie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.