EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kenzi
#1755815
Witam dostałem w rozliczeniu z chińskiej strony Elm Style Rda... po zobaczeniu konektora nie wiedziałem co z tym zrobić dowiedziałem się że to nie jaka hybryda *SMOKEKING* *SMOKEKING* Jest jakiś sposób podłączenia tego do zwykłego 510? :D Jeżeli nie da się to może ktoś się orientuje czy mogę za takie drippery wołać chociaż by 20zł i ktoś by był chętny?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1755824
:)
Obrazek
By Kenzi
#1755830
No za brzydki nie jest kolega wyzej dal juz zdj :p to ze wolac moge wiem ^^ ale czy w ogole jest sprzedanie takiego czegos w dobrej cenie mozliwe? Wydaje mi sie zr mamy za malo laikow tych calych hybryd ^^ tak malo ze nawet nie wiedzialem co to :p jeszcze duzo sie trzeba nauczyc xd co do podlaczenia... Jakies adaptery istnieja?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1755843
Kenzi pisze:No za brzydki nie jest kolega wyzej dal juz zdj :p to ze wolac moge wiem ^^ ale czy w ogole jest sprzedanie takiego czegos w dobrej cenie mozliwe? Wydaje mi sie zr mamy za malo laikow tych calych hybryd ^^ tak malo ze nawet nie wiedzialem co to :p jeszcze duzo sie trzeba nauczyc xd co do podlaczenia... Jakies adaptery istnieja?


Czemu Ty tak bełkoczesz? Nie umiesz normalnie pisać po polsku?
Popraw się proszę.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1755891
Nie wiem jak w klonie, ale oryginał ma gwint M20x1, więc w zasadzie każda rurka, z takim skokiem pasuje do tego parownika. Niestety pozostaje jeszcze kwestia długości rurki, bo może się okazać, że będzie albo za krótka, albo za długa. Najprościej jest dokupić dedykowaną rurkę. Ewentualnie porzucić ten parownik i mieć spokój :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1755894
Tylko, aby pomierzyć, to trzeba mieć kilka rurek, albo grzebień do pomiaru skoku gwintu. Podejrzewam, że kolega nie ma ani jednego, ani drugiego :) Zatem albo dokupi rurkę dedykowaną, albo atomizer zaliczy lot koszący :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.