EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Dokładnie tak, 555 Casablanki było dobre do czasu Dillingera :) Póki co zamówienie poszło bez Joyetecha, ale za to z Kingiem :) Co ma wisieć...itd, przyjdzie czas i na 555 Joye skoro zachwalacie, mus spróbować.
Przy okazji - takiej obsługi, kontaktu z klientem mimo nocnej pory, to ja jeszcze nie spotkałem, jak pół wieku po świecie łażę :lol:
By budzikson
:bry
Czy planowany jest powrót aromatu Vape or DIY Projet Lenny? :)

Czy pojawi się więcej waniliowych wariacji?
Jak można zaproponować chyba coś ciekawego (sądząc po opiniach), to:
- Nom Nomz
https://nomnomz.co.uk/collections/nom-nomz

i też coś z kwaśnych wariacji:
- Crack
https://www.justaddnic.co.uk/index.php? ... ry&path=82

?
Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Co do Projektu Lenny, to szczerze mówiąc skończył mi się niespodziewanie chwile po domówieniu, tak więc niestety muszę przerzucić go na październik :(

Nom Nomz kiedyś dostałem od nich testery i raczej nie trafiły w moje gusta ale jakbyś koniecznie chciał na przyszły miesiąc to mogę coś wziąć dla Ciebie. Ogólnie na razie nie planowałem ich w sklepie, tak więc w tej kwestii pisz na mejla do mnie lub napisz, zadzwoń, jakkolwiek, to sobie dopiszę, żeby wziąć przy okazji :D

A te Crack wyglądają ciekawie, muszę im się przyjrzeć, gdyż nie mam niczego mocno kwaśnego, a wydają się ciekawe *SMOKEKING*

Na pewno w nadchodzącym czasie rozszerzę pulę T-Juice, gdyż takie prośby już jakiś czas do mnie spływają, ale jak najbardziej fajne propozycje zawsze gdzieś sobie odnotowuję i prędzej czy później pojawiają się :wink:

PS. Korzystałeś już z tych Crack i masz jakiś ogląd na nie mniej więcej ? :beer:
By budzikson
Dzięki, super :) z tych Nom Nomz wybiorę coś i dam znać Tobie *BOR*

Nie ma sprawy poczekam na ten Lenny :)

Odnośnie Crack, próbowałem tylko Lemon Crack (dostałem od kogoś prywatnie razem z modem). Był świetny, cytrynowy mentol, nie był słodki, tylko taki kwaskowaty. Odpuściłem wcześniej zakupy tego ze względu, ze funt był drogi i był tylko jeden smak, przypomniałem o nim jak funt sporo spadł :D
Często przewija mi się na Facebooku (grupa SV), zbiera raczej pozytywne recenzje, między innymi na Vapefesr. Twórcą jest jeden z waperów z UK, i sprzedaż chyba tylko wyłącznie przez tą stronę justaddnic.
Chęci nabrałem jak zobaczyłem smak gin and tonic.
Lemon Crack jest od początku roku, gin and tonic wszedł nie dawno. Trudno jednak gdziekolwiek znaleźć, jedynie opinie na fb.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
No jasne, na luzie sobie obadaj co tam Nom Nomz ma i w tej kwestii jesteśmy na łączach *BOR*
Gin&Tonic brzmi jak coś co chę :lol:
Jak wrócę z tych moich dzikich wojaży to zabieram się za łańcuszki mejlingowe do Cracka :D
Dzisiaj piszę krótko i na temat, ale coś mnie bierze na nieszczęście, tak więc przyjąłem dawkę leków, która nie pozwala na pisanie niczego sensownego *NOSZE*
Awatar użytkownika
By Risto
Chciałbym złożyć zamówienie w sklepie, ale.........no właśnie...........interesuje mnie, czy w październiku "wytrwali" będą mogli skorzystać z kodu rabatowego?

Jeżeli taki kod rabatowy na październik - TRAWNIK10 - miałby się pojawić, to powinien zostać ogłoszony w temacie: "Październikowy newsletter bez spamowania skrzynki mejlowej :)". *TAK* *THX*
Awatar użytkownika
By Waldip
W sumie to nie wiem, czy to jest właściwy wątek na mój wpis...
Ale gdzieś muszę pana Piotra pochwalić - za bogatą ofertę, dobre ceny, błyskawiczną wysyłkę, chęć pomocy - no i rewelacyjny kontakt... :D
Tak trzymać panie Piotrze. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By kangaroo
Waldip pisze:W sumie to nie wiem, czy to jest właściwy wątek na mój wpis...
Ale gdzieś muszę pana Piotra pochwalić - za bogatą ofertę, dobre ceny, błyskawiczną wysyłkę, chęć pomocy - no i rewelacyjny kontakt... :D
Tak trzymać panie Piotrze. *CZAJNICZEK*

Dokładnie, świetny kontakt, nawet o 2.30 w nocy, polecam 8)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
@sipak00 No jasne, że myślałem :) ten temat gdzieś tam na początku tej księgi się przewijał. Ogólnie są wpisane na moją listę, którą kiedyś uda się mam nadzieję zrealizować. Ech niestety muszę mierzyć siłę na zamiary :( W sumie jest tyle fantastycznych rzeczy, że chyba bym musiał trafić w Eurojackpota całą pulę to by i tak nie starczyło :lol: Ale tak na poważnie w temacie Vaping Zone już działałem dwukrotnie, na początku roku: styczeń - luty. Niestety moje mejle pozostały bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że im po prostu wpadły do spamu. Tak samo jestem w kontakcie z Flavorah, niestety to też bardzo problematyczny temat, gdyż mieli mieć dystrybucję poprzez Anglię ale chyba coś nie wypaliło. Ogólnie Flavorah też mają swoje problemy w USA ze względu na FDA i plany wprowadzenia zakazu aromatyzowania lq. No cóż, nie zawsze się wszystko udaje, ale nadzieję warto mieć, że kiedyś się uda. Ja broni nie odkładam :twisted:
Awatar użytkownika
By Waldip
Panie Piotrze, czy ma Pan jakieś wieści na temat aromatu Prime 15 od Halo? Kiedy ewentualnie można się go spodziewać w ofercie sklepu?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
zeus X dual - wycieki

witam proszę o pomoc, jeśli ktoś wie co może być […]

Fanklop usera Pucha

Co tu dużo pisać ...legenda chodząca epe Oddaje […]

Poszukuję elektronika fachowca który wymieni mi mi[…]