EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lukatu
#1906097
Czesc
Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 oraz Prime, ktora po pewnym czasie od zalania znacznie zwieksza swoja objetosc. Mysle, ze moze to powodowac bulgotanie, siorbniecia czy nawet zalanie i wycieki. Czy moglibyscie polecic bawelne, ktora nie ma takich wlasciwosci? Ewentualnie puchnie jak najmniej?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906098
O to właśnie chodzi, żeby puchla. Im bardziej, tym lepiej. To oznacza, że dobrze doprowadza liquid na grzałkę.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906102
lukatu pisze:Czesc
Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 oraz Prime, ktora po pewnym czasie od zalania znacznie zwieksza swoja objetosc. Mysle, ze moze to powodowac bulgotanie, siorbniecia czy nawet zalanie i wycieki. Czy moglibyscie polecic bawelne, ktora nie ma takich wlasciwosci? Ewentualnie puchnie jak najmniej?
Pozdrawiam


Tak jak kolega wyżej napisał, że skoro puchnie to znaczy że jest dobrze zrobiony setup. Ewentualnie grzałka za nisko kanalików z powietrzem. Napisz jaki masz sprzęt, to będzie wiadomo. :)
By lukatu
#1906200
Mam dwa klony Kayfun Lite 2019 (drugi kupiony z nadzieja, ze pierwszy ma wade fabryczna), cthulhu hastur mini oraz ammit mtl. W Kayfunach mam ciagly problem z wyciekami z airhole. Po jakims czasie (kilkadziesiat, czesciej kilkaset SUCHYCH ;) buchow) nastepuje wylew z otworu powietrznego. Nie moge dojsc do przyczyny. Czasem siorbnie mi tez hastur i przy dmuchnieciu nawet poleje, ale tu zmiana bawelny i jej przyciecie na koncach pomaga. Ammit nie sprawia problemow, jednak najmniej mi spasowal w ogolnym dzialaniu.
Pomyslalem, ze to moze rosnaca bawelna powoduje zalanie bazy, ale chyba macie racje - to nie to. Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906205
lukatu pisze:Mam dwa klony Kayfun Lite 2019 (drugi kupiony z nadzieja, ze pierwszy ma wade fabryczna), cthulhu hastur mini oraz ammit mtl. W Kayfunach mam ciagly problem z wyciekami z airhole. Po jakims czasie (kilkadziesiat, czesciej kilkaset SUCHYCH ;) buchow) nastepuje wylew z otworu powietrznego. Nie moge dojsc do przyczyny. Czasem siorbnie mi tez hastur i przy dmuchnieciu nawet poleje, ale tu zmiana bawelny i jej przyciecie na koncach pomaga. Ammit nie sprawia problemow, jednak najmniej mi spasowal w ogolnym dzialaniu.
Pomyslalem, ze to moze rosnaca bawelna powoduje zalanie bazy, ale chyba macie racje - to nie to. Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam
Sprawdź wszystkie uszczelki a najlepiej wymień je na te które dostałeś jako zapas. Miałem tak samo z jednym KF Lite 2019 - zmieniłem oringi i śmiga

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By AmnuM
#1906255
lukatu pisze:Mam dwa klony Kayfun Lite 2019 (drugi kupiony z nadzieja, ze pierwszy ma wade fabryczna), cthulhu hastur mini oraz ammit mtl. W Kayfunach mam ciagly problem z wyciekami z airhole. Po jakims czasie (kilkadziesiat, czesciej kilkaset SUCHYCH ;) buchow) nastepuje wylew z otworu powietrznego. Nie moge dojsc do przyczyny. Czasem siorbnie mi tez hastur i przy dmuchnieciu nawet poleje, ale tu zmiana bawelny i jej przyciecie na koncach pomaga. Ammit nie sprawia problemow, jednak najmniej mi spasowal w ogolnym dzialaniu.
Pomyslalem, ze to moze rosnaca bawelna powoduje zalanie bazy, ale chyba macie racje - to nie to. Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam


Owiń taśmą teflonową pin do regulacji powietrza, bo to on powinien izolować powietrze. Niektóre osoby posiadające klony kajtka 2019 na to się skarżą. Przez to parownik nie zatrzymuje szczelności.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1906268
AmnuM pisze:
lukatu pisze:Mam dwa klony Kayfun Lite 2019 (drugi kupiony z nadzieja, ze pierwszy ma wade fabryczna), cthulhu hastur mini oraz ammit mtl. W Kayfunach mam ciagly problem z wyciekami z airhole. Po jakims czasie (kilkadziesiat, czesciej kilkaset SUCHYCH ;) buchow) nastepuje wylew z otworu powietrznego. Nie moge dojsc do przyczyny. Czasem siorbnie mi tez hastur i przy dmuchnieciu nawet poleje, ale tu zmiana bawelny i jej przyciecie na koncach pomaga. Ammit nie sprawia problemow, jednak najmniej mi spasowal w ogolnym dzialaniu.
Pomyslalem, ze to moze rosnaca bawelna powoduje zalanie bazy, ale chyba macie racje - to nie to. Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam


Owiń taśmą teflonową pin do regulacji powietrza, bo to on powinien izolować powietrze. Niektóre osoby posiadające klony kajtka 2019 na to się skarżą. Przez to parownik nie zatrzymuje szczelności.
Ja jestem przekonany że pomoże wymiana uszczelek. Zaczął bym od tego, a później ewentualnie kombinacja z pinem. Parownik nie trzyma ciśnienia w baniaku i wyrzuca liquid możliwymi otworami - czyli airholem, bo tylko tam może go wypchnąć

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.