EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1565141
Czy ktoś wie, gdzie dostanę gotowe piny button top do akusów 18xxx ?
Wiem, że bardziej pożądana jest przeróbka w drugą stronę, ale akurat mam pewien sprzęt, który wymaga właśnie wystającego pinu. Magnesy i pomysły Dobromira już stosowałem, ale gdzieś mi śmignęły w sieci gotowe piny nakładane/zgrzewane do flat topa.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1565222
Dokładnie o to mi chodziło!!! Nie wiedziałem jak to nazwać, a na button top google szalało :)

Isia, agregat76- dzięki wielkie!

Ps. Chyba otworzę zakład i będę przerabiał aku, pakują to po 50 i 100 sztuk :)
Awatar użytkownika
By Goldi
#1565307
Kszywho pisze:Ps. Chyba otworzę zakład i będę przerabiał aku, pakują to po 50 i 100 sztuk :)

Zakup jeszcze koszulki z nadrukiem to poprzerabiasz ultrafajery na chodliwe Samsungi i LG. :D
Awatar użytkownika
By Stanisław Krzywy
#1565316
Goldi pisze:
Kszywho pisze:Ps. Chyba otworzę zakład i będę przerabiał aku, pakują to po 50 i 100 sztuk :)

Zakup jeszcze koszulki z nadrukiem to poprzerabiasz ultrafajery na chodliwe Samsungi i LG. :D

To może na nadruku powinno być "KszywhoPower"? ;)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1565404
Stanisław Krzywy pisze:... "KszywhoPower"? ;)


Taki świeżak na forum i nie zrobił błędu w moim nicku??? Szok! I szacun :)

Goldi- koszulki i podkładki już mam, ale po nadruki to się zgłoszę do Ciebie :mrgreen:
Jeśli chodzi o zgrzewanie to raczej nie będę tego robił, bo niezbyt to bezpieczne, a fachowcem nie jestem. Dwa druciki zgrzać łatwo zwykłym zasilaczem 12v, ale z aku nie ma już żartów. Może zastosuje lut lub wstawię neodymy pod kopułkę :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.