EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Chęsjo
#1916297
Witam,mam problem.W swoim dragu ,mam atomizer uforce oraz grzałki u2,lecz drut jest czarny wręcz i przy paleniu, czuć spaleniznę,wata w dobrym stanie (normalny kolor).Vapuje na zalecanych watach.W czym może być problem?
Kod: Zaznacz całyhttps://imgur.com/a/A4eK3ah
Awatar użytkownika
By pol
#1916298
Chęsjo pisze:przy paleniu, czuć spaleniznę

Normalny objaw przy paleniu. Palisz, to czym ma pachnąć?

Zacznij chmurzyć/wapować.

Vapuje na zalecanych watach.

Przez kogo i w jakich zakresach.





http://old.voopoo.com/uforce-coils

Grzałka ma to do siebie, że można ją jakiś czasu używać. Czas zależy również od sposobu chmurzenia jak i od jakości e-płynu.
Czym zalewasz atomizer?

Tak dodaje się zdjęcia na forum.



A dokładnie to w czym problem?
Wata nie jest przypalona.
Przygotowałeś grzałkę przed pierwszym użyciem?
Użyj igły i ponakłuwaj watę w bocznych otworach grzałki.
By Chęsjo
#1916315
Zalecanych prze producenta ;) 55 W,co do użycia robi się tak po tygodniu,wata normalna a sam drut się przepala i tak nie powinna być,myślę że drut zle nachodzi na watę.Zle oddaje smak przez przypalony drut...Przygotowałem grzałkę-zalałem liquid i odczekałem nawet ze 20 minut i vapowałem na mniejszych watach.
By Chęsjo
#1916316
Co do zdjęcia,jestem nowy na forum i jakoś mam z tym problem ;) ,,Nie można określić wymiarów obrazka. Sprawdź czy podany adres URL jest poprawny."
By Chęsjo
#1916318
Aha,czyli palenie spalenizny to norma ;)Ja tam wole czuć smak liquidu niż spaleniznę ,ale kto co woli
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 14:16 przez Chęsjo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pol
#1916320
Chęsjo pisze:Co do zdjęcia,jestem nowy na forum i jakoś mam z tym problem ;) ,,Nie można określić wymiarów obrazka. Sprawdź czy podany adres URL jest poprawny."

Nie pisz postów pod postem.
Masz po prawej na górze w swoim poście (pod numerem postu) ikonę trybka. Kliknij na nią i rozwijanego menu wybierz "Zmień treść posta".

Przy pisaniu postów w "Pełnym podglądzie" masz przycisk BBCODE. Tam wybierz znacznik obraz_800 i w nim wklej link do obrazka.

*******
Edit:
Chęsjo pisze:Aha,czyli palenie spalenizny to norma ;)Ja tam wole czuć smak liquidu niż spaleniznę ,ale kto co woli

Nie ironizuj tam gdzie to nie ma miejsca, ani powodu na takie podśmiewajki.
Nie jest normą palenie spalenizny.
Powtórzę dla zasady: w EIN nic się nie pali. W EIN się wapuje/chmurzy.

Zadajesz te same pytania na dwóch różnych forach o EIN.
Mamy się ścigać, czy chcesz wybierać odpowiedzi, które dadzą Ci większą satysfakcję...

Nie odpowiedziałeś na podstawowe pytanie. Jaki e-liquid używasz. Możliwe, że duża zawartość słodzika zakleja spiralę grzałki i jak to bywa z "cukrem" zaczyna się "palić".


************
Edit:
Chęsjo pisze:Przygotowałem grzałkę-zalałem liquid i odczekałem nawet ze 20 minut i vapowałem na mniejszych watach.


Poluzowałeś igłą zbitą watę w grzałce?
Awatar użytkownika
By pol
#1916322
Nawet nie chcę sprawdzać co za producent tego "premixu". KEKOS :?:

Zainteresuj się może premixami producentów, którzy wiedzą jak to się robi i nie dodają na maxa słodzików, aby zabić to czego nie potrafią namieszać.

Zobacz np MaiArt -> maiart-pl-f609.html
Awatar użytkownika
By pol
#1916324
Nie idzie o oto, gdzie kupiłeś, tylko sprawa kto produkował.
Nie znam produktów firmy KEKOS.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2020, 15:18 przez pol, łącznie zmieniany 2 razy.
By Chęsjo
#1916325
Przy wcześniejszym sprzęcie nie miałem takiego problemu(Smok V9 )...wata normlanie z czasem użytkowania robiła sie ciemna,w tym przypadku co innego
Awatar użytkownika
By pol
#1916326
Szybki przegląd internetu - na wykopie
używam czegoś co się nazywa "Los Aromatos" od producenta KEKOS s.c. tyle że moim zdaniem on bardziej słodzi niż chłodzi, są jakieś lepsze produkty?


I już masz odpowiedź czemu masz spaleniznę z oblepionej spirali grzałki przez słodziki.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.