EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By adrian141
#1738948
Dzień dobry ;) mam problem z moim e papierosem ... :/ dokładniej mówiąc przecieka mi liquid do odpowietrznika przez co później z nadmiaru wszystko sie przelewa i zalewa mi i justa lub spodnie... :D czy to jakaś wada fabryczna? (grzalke juz zmieniłem i dalej to samo :() bardzo proszę o szybką odpowiedź ;)
By Red0neX
#1738963
Witam, jestem świeżo po rejestracji. Nie chciałem zakładać nowego wątku aby nie śmiecić więc podpinam swoje zapytanie tutaj. Planuję zakup nowego e-papierosa - korzystałem z iJust 2 i byłem zadowolony z wapowania, długości trzymania na baterii itp. Straciłem do niego cierpliwość gdy 3-krotnie zmieniałem akumulator (tylko i wyłącznie przez zacinający się przycisk) który odpalał fajka i topił cały liquid paląc jednocześnie grzałkę. Czy iJust S ma podobne wady? Cena mi odpowiada ale jeśli znów ma być to samo to może lepiej coś innego w podobnym przedziale cenowym. Szukałem opinii o iJust S ale trafiam tylko na marketingowe reklamy i oferty sprzedaży, żadnych konkretów od osób które już korzystają z tego modelu. Mam nadzieję, że otrzymam tu niezbędne informacje lub opinie bo aktualnie korzystam z wadliwego znów iJusta 2
By adrian141
#1738964
i just s to mój pierwszy e-papieros więc nie udzielę Ci dobrych rad, ale na razie na niego nie narzekam ;) niektórzy mówią że ładną chmurkę robi że ma wyciąga dobry smak przycisk mi działa normalnie tylko te wylewanie się liquidu przeszkadza... położe go na bok i już cały jest mokry nie wiem czemu się tak dzieje :( i czekam aż ktoś pomoże ;)
By Skoroszyt
#1738972
Mi na początku również ze 2 razy lał , ale z wyczuciem dokrecilem grzałkę jak i szybke i w sumie teraz nie mam takiego problemu :) no i przy zmianie grzalki ładnie sobie wszystko czyszcze i jest w porządku. Po 3 tyg nie widzę problemu z przyciskiem, zobaczymy co będzie pozniej
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.