EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568729
Witam mam taki mały problem, wczoraj zrobiłem LQ kilka smaków i baza optimum wiadomo jest ona bardzo gęsta i przeczytałem żeby położyć je na kaloryfer no i tak zrobiłem po 3 minutach zrobiła się z tego jakby woda są bardzo rzadkie...

i przez to wycieka mi LQ z ijust2 a wcześniej jak wlałem bez połozenia na kaloryfer było w porządku...

Da się jakoś zrobić aby przywrócić gęstość tak jak było na początku?

i Mam pytanię przechowuję baze i aromaty w pokoju w pudełeczku plastikowym i jest tam ciepło czy bazy które się tam znajdują nie zamieni się w wodnistą baze jak moje LQ?
Awatar użytkownika
By SqrK
#1568733
Na kaloryfer kładzie się chyba raczej tuż po wymieszaniu samogonu, a potem odstawić, ma to pomóc w zmieszaniu się składników tak na logikę biorąc, ale to tylko tak mi się wydaje.


ps. wczoraj zrobiłeś, a dziś już wapujesz? łogier z Ciebie...
Ostatnio zmieniony 21 sty 2016, 17:48 przez SqrK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568735
Dokładnie tak zrobiłem wymieszałem wszystko i położyłem 7 buteleczek i zrobiło się to takie wodniste troche...
A gdy nie kładłem było to bardzo gęste baza optimum :)
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568746
A to dziękuje otworzę okno i postawię na parapecie, bo u mnie w domu jest gorąco :D

Myślałem, że już taki będzie wodnisty.... Bo Lq Wycieka mi.
A zanim kupiłem sprzęt i zrobiłem LQ to przez 5-7 dni oglądałem sporo i przeczytałem tutaj 35 stron o ijust wadach itp..
Więc odrazu wiedziałem o co chodzi.

Gdzie jest najlepiej to przechowywać wszystko?
Awatar użytkownika
By SqrK
#1568748
patryk18 pisze:A to dziękuje otworzę okno i postawię na parapecie, bo u mnie w domu jest gorąco :D

Myślałem, że już taki będzie wodnisty.... Bo Lq Wycieka mi.
A zanim kupiłem sprzęt i zrobiłem LQ to przez 5-7 dni oglądałem sporo i przeczytałem tutaj 35 stron o ijust wadach itp..
Więc odrazu wiedziałem o co chodzi.

Gdzie jest najlepiej to przechowywać wszystko?

w szafce do której nie mają dostępu: Dzieci, zwierzęta i światło UV(między innymi - światło słoneczne)
ew. w lodówce jak co niektórzy to robią.
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568751
Z tą lodówką nie zartujesz? :D?

potwierdzone to jest? dobrze wychodzi??
Awatar użytkownika
By SqrK
#1568754
patryk18 pisze:Z tą lodówką nie zartujesz? :D?

potwierdzone to jest? dobrze wychodzi??

Gdzieś tak wyczytałem tu na forum, poszukaj/poczytaj, a znajdziesz.
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568760
PS mam jeszcze pytanie gdy już wypalę LQ i chcę zmienić smak mogę umyć w wrzątku grzałkę wysuszyć i dać od nowa i zalać grzałkę tym smakiem którym chce? bo gdy wlewam inny zostaje poprzedni smak..
By Senegal
#1568761
:palm

Taka refleksja mnie naszła (już nawet nie tyczy się to konkretnie tego wątku):
Nie wiem czy zauważyliście ale wszechogarniającej głupoty jest coraz więcej. Nazywajmy rzeczy po imieniu, bo to jest głupota, nie żadne tam lenistwo, brak wiedzy, czy postawa roszczeniowa jak niektórzy sugerują tylko najzwyklejsza w świecie głupota i nic więcej. Ja naprawdę rozumiem że można się pytać o nawet najprostszą rzecz, ale tu nie potrzeba wiedzy, doświadczenia, umiejętności czy czego tam ktoś jeszcze wymyśli. Niedługo będzie trzeba ludziom mówić jak mają iść się wysrać.
Awatar użytkownika
By patryk18
#1568770
Nie bądz taki mądry kolego ;) czytałem tutaj właśnie, że ktoś umył grzałkę nasączył i mu się spaliła :)
Wolę się spytać i wiedzieć po to jest to forum nie sądzisz? :)
Awatar użytkownika
By pol
#1568792
patryk18 pisze:....
Wolę się spytać i wiedzieć po to jest to forum nie sądzisz? :)

Może zamiast pytać, to zaczniesz czytać.
Na forum jest sporo informacji, również są odpowiedzi na Twe pytania.

Tak po to jest forum, tylko znajomość Regulaminu forum też obowiązuje.

11. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy na podobne tematy nie ma już dyskusji w innych wątkach.


https://starychemik.wordpress.com/2010/ ... i-liquidu/
https://starychemik.wordpress.com/2010/ ... -liquidow/
przechowywanie-liquidow-lodowka-to-dobre-miejsce-t35329.html
By Senegal
#1568801
Ale co czytać, tu nie ma co czytać, tu wystarczy myśleć (choć w tym przypadku to dużo za duże słowo). Nawet mój pies wie, że jak dostanie suszone ucho wieprzowe to od razu tego nie da rady zjeść, tylko trzeba memlać i memlać i memlać aż w końcu można pogryźć. Albo że jak coś jest gorące to niedobrze, ale może jak przyjdę później to już nie będzie gorące i przychodzi później sprawdzić (o ostygło, czyli już dobrze). Ciekawe z jakiego forum korzysta, pójdę się go zapytam.

-- 21 sty 2016, 19:02 --

......dobra właśnie wróciłem od niego...... Powiedział, że nie korzysta...... to już sam nie wiem.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.