EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Staff36
Też to czytałem ale niektórzy pisali że u nich wszystko jest w porządku, więc tu chyba zależy od parti produkcyjnej. Co prawda nik tam nie pisał o próbie reklamowania tej wady, ciekawe czy by uznali

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Staff36
A z jaką elektroniką lepiej szukac coś na DNA czy na YiHi? Są jakiejś duże w nich różnice? Bo nie umiem znaleźć jakiego opisu czym się różnią i która lepsza

Awatar użytkownika
By Staff36
Evic mi nie podchodzi źle wygląda z limitlessem :)

Dlatego się pytam o elektronikę aby wiedzieć z jaką szukać sprzetu. Wtedy mogę poszukać opini na temat potencjalnego zasilania.

Awatar użytkownika
By bulit73
Staff36 pisze:A z jaką elektroniką lepiej szukac coś na DNA czy na YiHi?

Jedni powiedzą, że DNA drudzy, że YiHi. Mam 2 boxy z YiHi i jestem zadowolony. Niestety nie mam żadnego z DNA, więc nie mam jak porównać.
Według mnie jedna i druga elektronika jest o.k.
Awatar użytkownika
By miron52
Jedna i druga elektronika jest solidna. Dopiero przy zabawie w TC, Yihi jest prostsza w obsłudze.
Awatar użytkownika
By Staff36
Dzięki za podpowiedź, na cubusiu korzystam z tc ale ostatnim czasie cos on mi się sypie i skacze mi opór (że aż wywala do VW ) :( sądziłem że to sprawka conectora ale po wymianie też to się dzieje.

A na forum znajdę jakiś opis zawiłości lub macie jakieś FAQ ustawień dla DNA oraz dla YiHi tak żeby porównać je.

Awatar użytkownika
By Staff36
Dzięki za linka jak znajdę chwilę czasu to przestudiuję cały temat, a instrukcję z uprawnieniami dla YiHi sobie poszukam na googlach, mam nadzieję ze to mi pomoże w wyborze w którą stronę iść.

Wielkie dzięki

Reedycja moda od Sohers'a...

Panowie i Panie... dzisiejsze czasy waperskie st[…]

Wadliwe jajo czy tylko grzałki?

Cześć! Bardzo dawno mnie tu nie było bo i pochwali[…]

Siemanko , posiadam boxa SMOK R200 TC , po pewnym […]

Pozwoliłam sobie nieco zmienić tytuł (za pozwole[…]