EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
By huxy
Witam,

Nie chcę zakładać nowego tematu, mam tylko krótkie pytanko:
Opłaca się wymieniać baterię od ijust2 na coś mocniejszego, czy wymienić cały sprzęt?

Pozdrawiam,
huxy
Awatar użytkownika
By miron52
Nie opłaca się, bo nikt Tobie nie zapłaci za wymianę, ale warto. I niekoniecznie na mocniejszy, ale pewniejszy, bezproblemowy z możliwością konfiguracji.
By huxy
Pisząc wymienić miałem na myśli kupno czegoś nowego, jakieś propozycje?
Jeśli chodzi o inny zestaw to myślałem o: smok-r40-tc-starter-kit-1900mah
Ostatnio zmieniony 27 gru 2016, 17:12 przez huxy, łącznie zmieniany 1 raz.
By tomasz_p13
Panowie,

wpadłem podziękować za pomoc.

Wróciłem z GeekVape Ammitem. Założyłem claptona z kanthala 26ga, wyszło 0,65 ohm, na 20w chodzi jak marzenie :) popełniłem jeden błąd, wybrałem rx200 2/3 zamiast evica ale okazał się bardziej poręczny niż myślałem. idę wyrzucić analogi do kosza i liczę dni. :wink:
By Łukasz.D.
Witam
zakupiłem zestaw (eleaf istick pico 75w) Do Melo III Mini założyłem grzałkę 0.5ohm
od paru dni próbuje go rozszyfrować - dostroić go tak żeby przyjemnie się vapowało.
Doczytałem że vapowanie na grzałce z zestawu ustawia się tryb ,,teperature SS" ale cały czas wywala mnie do trybu ,,Wattage"
Postanowiłem zainstalować najnowszy soft V1.03. ze względu na możliwość wyboru dodatkowego trybu Smart z którego do końca nie jestem zadowolony.
Z wywalaniem do Wattage tak samo jest podczas wyboru (M1 , M2, M3) nie mam możliwości na nich vapować po ustawieniach podanych poniżej.

W stanie wyłączonego zasilania:
1. Trzymaj "+" i przyciski pożarowe, aż pojawi się tryb M1;
2. Naciśnij przycisk fire 3 razy na "moc", a następnie naciśnij przycisk "+" lub "-", aby wyregulować
Moc od podgrzewania;
3. Ponownie naciśnij przycisk fire "Time", a następnie naciśnij przycisk "+" lub "-", aby wyregulować
drugi podgrzewania lub wyłączyć funkcję podgrzewania.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By miron52
Coś źle doczytałeś. Standardowe grzałki są do trybu Wattage. Na grzałkach do TC są oznaczenia SS, Ni lub Ti. SS można również w trybie Wattage używać.
Awatar użytkownika
By marki51
Łukasz.D. pisze:Ale czy to normalne kiedy ustawie go na tryb SS zavapuję 2-3 razy i przenosi mnie na tryb Wattage?

Jeżeli grzałka nie jest do danego trybu, to oczywiście, że tak
Awatar użytkownika
By Staff36
Podepne się pod ten temat aby nie robić sydu na forum.
Poszukuję moda porównywalnego a raczej lepszego od cuboida, ale jeden z warunków jest to aby dobrze wyglądał z limitlesami RDTA plusem i classic. Czyli pod 25mm. Macie może jakieś typy? I oczywiście w normalnych pieniadzach nie po tysiaka

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Staff36
A jak wygląda sprawa z conectorem, bo jak wiadomo limitlessy mają bardzo wystający pin, nie chciał bym mieć powtórki z cuboida

Awatar użytkownika
By Staff36
Jeszcze tak przegladam i smok alien całkiem doborze wygląda jestem bardzo ciekaw jak te dwa mody by wypadły w porownaniu przy długim użytkowaniu. Miał moze ktoś styczność z nimi na dłuższą metę

By klaudek
Z tego co czytam to Alien ma tragiczną powłokę lakieru , gorszą od ipv.
777 dni później czyli ...

Witam Dziś mamy tłusty czwartek... pączki, faworki[…]

Ale ja głupi, ale głupi :( O mało co przegapiłbym […]

Nautilus X

Nowość od Aspire. https://naforum.zapo[…]

Czym zastąpić czekoladę z tpa?

Nie moge nigdzie znalezc czekolady z tpa w moim mi[…]