EPF

Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Melle
Dzień dobry, chciałam poprosić Was o pomoc. Czytam to forum od jakiegoś czasu i myślałam, że jakoś sie zorientuje, ale coś mi nie idzie :lol: .
od około 2 lat przerzuciłam sie na e-papierosy i nie mam zamiaru wracać do palenia. Mam jednak problem z zakupem dobrego sprzętu albo po prostu mam pecha.
Pierwszy e-papieros to carbonV2 kupiłam na stoisku w kauflandzie, nie był tani ponad 200 zł. Niestety już 3 krotnie reklamowałam go i za każdym razem ujawnia sie ta sama wada- psuje sie przycisk. Obecnie już też zauważam, że ten przycisk "wgniata" sie coraz bardziej i pewnie niedługo sie znowu zepsuje.
Przy pierwszej reklamacji kupiłam drugi e-papieros EGO AIO na tym samym stoisku. Zakup nie udany, po kilku pociągnięciach czuć paloną szmatę. Dopiero tu na forum przeczytałam, że nie jest to e-papieros do stałego używania.
Chcę kupić jakiś e-papieros który będzie mi służył na dłużej po rozsądnej cenie. Co sie zorientowałam to to, że trzeba go kupić w częściach. Pojawiają sie nazwy " clotromizer, atomizer " i jeszcze jakieś dodatki.
Ale nie mogę sie zorientować co mam kupić, żeby był dobrej jakości , nie wymiękał kiedy sie kilka razy pociągnie , nieskomplikowany w obsłudze i nie za duży
Awatar użytkownika
By krzychu44k
A jakie preferujesz wapowanie??Dopłucne czy usta-płuca tzw.dopaszczowo!!Musisz więcej napisać co do zestawu,czy mod-box,rurka czy na aku.wymienne czy z baterią już na stałe..
By Melle
te nazwy mi nic nie mówią, nie wiem co muszę kupić dlatego proszę o pomoc ...
może ktoś by mi wyjaśnił z jakich części to sie ma składać i gdzie to kupić , żeby było najtaniej
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Istick Pico = Zasilanie
Nautilus Mini, Melo III = Atomizery, czyli to co jest do zasilania przykręcone.
Akumulator 18650 = Źródło prądu wkładane do zasilania
Ładowarka = Ładowarka do akumulatorów
Grzałka = To to co się nagrzewa i odparowuje liquid znajdujący się w zbiorniczku atomizera.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Nautilus Mini do wapowania dopłucnego Panowie? :wink:
Chcecie by koleżanka płuca wypluła i przyniosła je nam tu na tacy? :lol:

Melo 3 mini będzie ok.
Awatar użytkownika
By Gabriel
Jeżeli tak jak napisała, używa Carbon v2, to jest to prosty zestaw do wapowania dopaszczowego. Więc to że również nam napisała że wapuje dopłucnie, biorę z przymrużeniem oka. Nautek będzie na pewno lepszy niż jakiś tam Volimizer v coś tam, który jest w zestawie Carbon v2.
Awatar użytkownika
By DorotaM
erbisku :
Melle pisze:chyba wapuję dopłucnie bo nie trzymam pary w ustach tylko od razu jak ciągnę to do płuc ( jeżeli dobrze zrozumiałam pytanie.

W sumie to i tak chyba tylko koleżanka wie jak wapuje.
Melo jednak w takim razie uratuje sytuację. Z grzałkami Triton 1,8 da się z niego wapować dopaszczowo a z dedykowanymi dopłucnie. :wink:

Melle, link jest nieregulaminowy. Usuwam go.
Ale tak, to o ten zestaw chodziło.
Do niego jeszcze musisz dokupić akumulator i grzałkę ( kup i na wszelki wypadek Triton 1,8 ohm. Triton- nie Triton mini.)
Awatar użytkownika
By mister67
Ja, gdybym stanął przed wyborem co kupić zastanowiłbym się nad czyś takim.
W najlepszym sklepie (dymiącym) są dwie całkiem fajne cenowo pozycje. Pierwsza to Eleaf iStick Pico 25 za 89,90 (trochę mały wybór kolorów), druga to Joyetech eVic VTwo Mini Express Kit za 99,90 (tutaj pełna gama kolorów).
Do tego upolować na Bazarku Merlina RTA (bez ogranicznika można jak najbardziej dopłucnie), a i przyszłościowy jest, bo jak wejdzie akcyza to może trzeba będzie zmienić sposób wapowania na bardziej ekonomiczny (czytaj dopaszczowy) przez wkręcenie wspomnianego ogranicznika powietrza.
Do tego dwa akumulatorki (jest tu pewien kolega na Bazarku, coś tam znajdzie na pewno) i zewnętrzna ładowarka.
Nic nie sugeruję, tak być może ja bym zrobił ;).
By Melle
dziękuje już troche mi sie rozjaśniło
mam pytanie o te akumulatory : to będe je wymienić? do tej pory ładowałam całego e-papierosa , to nawet lepiej
te akumulatory 18650 też mają różne parametry jakie wybrać? ile tych akumulatorów kupić ?
AKUMULATOR 18650 LG HG2 3000MAH będzie dobry?
Ładowarki są w bardzo różnych cenach , na co zwrócić uwagę ?
Awatar użytkownika
By mister67
Melle pisze:dziękuje już troche mi sie rozjaśniło
mam pytanie o te akumulatory : to będe je wymienić? do tej pory ładowałam całego e-papierosa , to nawet lepiej
te akumulatory 18650 też mają różne parametry jakie wybrać? ile tych akumulatorów kupić ?
AKUMULATOR 18650 LG HG2 3000MAH będzie dobry?
Ładowarki są w bardzo różnych cenach , na co zwrócić uwagę ?

Po akumulatory pisz do member16127.html, kupisz w bardzo dobrej cenie.
Ładowarek jest od liku, albo złap coś na bazarku albo może w najlepszym (znowu ;)) sklepie widzę za 55,00 Ładowarka NITECORE UM10 USB mikroprocesorowa. Sam mam taką, to była moja pierwsza ładowarka. Działa do tej pory (a w zasadzie leży w szufladzie jako zapas), złego słowa nie mogę o niej powiedzieć. Ważne aby ładowarka była na mikroprocesorze.

Panowie i panie pora zmienić parowóz tylko nie mam[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]

Witam . Założyłem sobie światła do jazdy dziennej […]

E-papieros

Witam Vaperow, Chciałbym zapytać was którego boxa […]