EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Zamtuz
#1747221
Witam serdecznie forumowiczów, moja historia wygląda tak, że mocno lawirowałem między analogami a e papierosami, moim ostatnim sprzętem którym od czasu do czasu się jeszcze zaciągam jest Kangertech subox mini i jestem z niego zadowolony bardzo, pod względem wytrzymałości, mam go ponad rok już i dużo dużo ze mną przeszedł, jestem miło zaskoczony solidnością tego boxa, ale przymierzam się do ponownej walki z nałogiem i chciałbym zainwestować w coś mocniejszego niż 70W. Od razu zaznaczam, że bawiłem się w suboxie w kręcenie własnych grzałek ale odpuściłem temat i muszę nabrać trochę więcej wiedzy, żeby zabrać się za to porządnie. Szukam czegoś do 300 zł od razu z tankiem, czyli Kit (dobrze mówię?). Strasznie podobają mi się smoki, ale nie te z wyświetlaczem (zbędny bajer) coś koło 200W by mnie interesowało. W temacie e papierosów nie siedzę już od dłuższego czasu, dlatego zdecydowałem poradzić się Was, żeby nie wydać niepotrzebnie fortuny na bubla. Moc, chmura, dobre oddanie smaku liquidu, to mnie głównie interesuje. Lubię duże chmury, ale też nie chodzi o zadymienie pomieszczenia jednym machem. Bardzo proszę o jakąś poradę, propozycję w co zainwestować. Narazie jestem zainteresowany SMOK H-priv Pro Kit , 2 akusy, moc i dobre recenzje bardzo mnie zachęcają do kupna, ale tak jak pisałem wcześniej, wolę poradzić się kolegów/koleżanek którzy bardziej siedzą w temacie dzisiaj. Za pomoc serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By Zamtuz
#1747241
Na tym Kangertechu paliłem 6tki, a jeżeli chodzi o moc to MAKSYMALNIE 200W, widziałem, że teraz raczej się inwestuje w ten przedział między 100 - 200 jeżeli chodzi o osiągi samego urządzenia. Chodzi o coś do palenia na codzień powiedzmy na tych 40-80W ale i żeby się "pobawić" od czasu do czasu. I palę analogi już 7 lat, pakę dziennie luzem lightów, na e papieosie mój rekord to było 6 miesięcy bez analoga, naprawdę się lepiej czułem i to głównie mnie ciągnie w strone e papierosów.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1747295
Do wapowania "na co dzień" wystarcza K5 i maksymalnie 14W.
Jeśli brakuje mocy to czasami Billow 2 lub 3 z podwójną grzałką i nie więcej niż 26W.
W drugim przypadku zużycie płynów i akumulatorów drastycznie wzrasta.

Zasilanie? Może coś z dobrą elektroniką YiHi SX czyli coś z serii IPV.
Nazwa atomizera już padła.
Awatar użytkownika
By miron52
#1747300
Kupowałem dwu akumulatorowe boxy z myślą, żeby mieć zapas prądu przy dłuższych wypadach, bo mocy to mi wystarczy i na jednym. Mój rekord to moc 48W i to przez chwilę. Z upływem czasu doszedłem do reflekcji, że jednak wygodniej machać lżejszym modem, a zapas, akumulator lub dwa, mieć w kieszeni/plecaku. A jeszcze lepiej mieć ze sobą dwa lekkie kompletne zestawy z różnymi lq.
Awatar użytkownika
By Zamtuz
#1747336
Ja w tym swoim poczciwym kangertechu paliłem na 20W, wyżej już grzałka nie dawała rady, 0,5 omh. Na pewno interesuje mnie możliwość ładowania przez USB, tak jest najwygodniej. Panowie a co myślicie o dwu grzalkowcach? Akus wolalbym wymienny A nie wbudowany. Smok 80W?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1747347
Na bazarku jest IPV6. Na 2 aku i zapas mocy tez będziesz miał :D
ipv-6x-t117148.html

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.