EPF
By MaiArt
Nie chcesz ponosić kosztów wysyłki? Chcesz kupować produkty MaiArt w swoim mieście? Masz swój ulubiony sklep waperski w okolicy?

Jeżeli tak, to podaj nam jego dane adresowe, a my wystosujemy bardzo dobrą ofertę współpracy i być może nasze produkty pojawią się na półkach ;)

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane podjęciem dystrybucji produktów MaiArt :hat_low:
By MaiArt
Serdecznie dziękujemy za Wasze cenne sugestie :hat_low:

Tychy, Skierniewice, Myślenice, Lublin, Warszawa, Wrocław ... Dzięki Wam w tych miejscowościach już niedługo powinny pojawić się produkty MaiArt :D

Gdzie jeszcze chcielibyście zobaczyć produkty MaiArt w ofercie sklepów stacjonarnych???
By MaiArt
Prowadzimy w chwili obecnej rozmowy ze sklepami w Katowicach i mam nadzieję, iż szybko zakończą się one wprowadzeniem naszych produktów na półki :D

A tymczasem w przyszłym tygodniu nasze produkty pojawią się w Białymstoku, Żywcu oraz Poznaniu :D
Awatar użytkownika
By redwhite
A czy w mieście Łodzi ktoś jest chętny na Wasz asortyment?
By MaiArt
redwhite pisze:A czy w mieście Łodzi ktoś jest chętny na Wasz asortyment?

Tam jeszcze nie szukaliśmy... Jeżeli zna Pan jakiś fajny sklepik, to prosimy o namiar, a natychmiast się skontaktujemy i wyślemy fajną ofertę współpracy ;)

EDIT
W przyszłym tygodniu powinniśmy już coś wiedzieć o sklepach w Katowicach.
Awatar użytkownika
By kabacina
Liczę na jakiś sklep w Krakowie. Najlepiej na północy miasta :) chętnie bym odwiedzał :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
Wpadnę z pewnością! Dzięki za informację!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
A w trójmieście ? Konkretnie w Gdyni.
Awatar użytkownika
By bulit73
MaiArt pisze:Tam jeszcze nie szukaliśmy...

No właśnie, na północy Was nie ma :(

MaiArt pisze:Może poleci nam Pan jakiś fajny, niezależny sklepik?

I z tym jest problem. Zakupy robię u konkurencji a z tego co mi wiadomo, z nimi się nie dogadaliście. Będę musiał rozejrzeć się za jakimś niesieciowym. Dam jeszcze znać.
By MaiArt
Skipp3r86 pisze:A w Białymstoku gdzie będzie można dostać?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

W chwili obecnej
maiart-bia-ystok-i-t126300.html
maiart-bia-ystok-ii-t126301.html
a za kilka dni pojawi się jeszcze trzecia lokalizacja ;)

bulit73 pisze:
MaiArt pisze:Tam jeszcze nie szukaliśmy...

No właśnie, na północy Was nie ma :(

MaiArt pisze:Może poleci nam Pan jakiś fajny, niezależny sklepik?

I z tym jest problem. Zakupy robię u konkurencji a z tego co mi wiadomo, z nimi się nie dogadaliście. Będę musiał rozejrzeć się za jakimś niesieciowym. Dam jeszcze znać.

Ciężko jest czasami znaleźć namiary ns małe, niezależne sklepiki, a reklamujące się w sieci sklepy franczyzowe nie mogą brać na półki produktów innych firm. Czasami rolę odgrywają również prywatne animozje między lokalnymi sprzedawcami i z tego powodu mamy np. problem z wejściem do Wadowic :roll:
Są to jednak na szczęście przypadki odosobnione i sieć cały czas (z Waszą wydatną pomocą) się rozbudowuje ;)
Dziękujemy ;)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 10:40 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
Jesteśmy w trakcie rozmów i... nie chcemy zapeszyć ;)

A tymczasem szykujemy produkty do naszego nowego sklepu partnerskiego w Poznaniu :cygaro:
By MaiArt
Serdecznie zapraszamy w czwartek 19 kwietnia na spotkanie w sklepie Local VapeS w Zabrzu (ul. Wolności 256), gdzie będzie można zapoznać się ze smakami naszych najlepszych kompozycji (nie tylko) tytoniowych. Początek spotkania 11.00 :D
By MaiArt
Serdecznie dziękujemy za arcymiłe przemiłe przyjęcie. Nawet nie wiem, kiedy minęły trzy godziny ;)

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, iż nasze produkty (ze szczególnym uwzględnieniem tytoniówek) przypadły Wam do gustu i wkrótce pojawią się na półkach :roll:

A tymczasem jutro rusza przesyłka do Poznania, a w niej kilkadziesiąt smaków PREMIX 30/50 ml :cygaro:

Witam, Aktualnie używam digiflavor helix box mod z[…]

Grzałka do volish alpha

Witam jaka grzałkę wybrać do volisha alphy 0.3om 0[…]

Witam wszystkich, Używam TFV8 Big Baby od jakichś […]

SX mini X Class

Witam wszystkich. I może coś i ja napiszę [emoji28[…]