EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Marchu
#1826914
Siemka jestem tu nowy i zaczynam z vapowaniem otóż kupiłem 3 dni temu smoka i niby wszystko fajnie ale są problemy:
- Czasami pod atomizerem jest trochè gorący i ustnik czasem parzy w usta czy to od tego że trzymam go w ciepłym miejscu? Czasem jak jestem w chłodnym to tak nie jest
-czuć grzałke chociaż jest w porządku niby trochę ale jak dzisiaj zalałem kaktusa t czuć kaktusa ale pierwsze 2 buchy to grzałka potem coraz mniej ją czuć wylałem przedtem banana i był miks banan-grzałka i po zalaniu kaktusa na początku trochę bulgotał banana poprzednio wylałem potem jak paliłem kaktusa to trochę gorąca szło na język i liquidu też ale już nie
-wycieka liquid czasem tak a czasem nie nie wiem o co chodzi liquid 0 firmy liqudeer

PRZYPOMINAM ŻE TO WSZYSTKO DZIEJE SIE RAZ TAK A RAZ JEST OK często przy ciepłej temperaturze smoka Bardzo proszę o odpowiedź nie wiem czy to ja robię coś źle czy dostałem wadliwy produkt chodzi o to czy nie dali mi zepsutego. Jest nowy ze sklepu był w foli ale zawsze jest niepewnosć

P.s ostatnio jak liquid wyciekł to zleciał w dół tak jakby wlatywał do airflowa ale nie wleciał.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.