EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Atruss
#1724940
Witam,

Mam pewien problem. Posiadam TopBox'a Mini. Do tej pory miałem założoną grzałkę Ni. Dziewczyna zrzuciła mi moda ze stołu i przestał działać. Przestało grzać. Powyciągałem wszystko zmieniłem grzałkę na SS i dalej nic. Potem znowu wstawiłem starą grzałkę Niklową, zaczęło grzać, jednak czuć było spaleniznę więc wywnioskowałem że grzałka skiepszczona. Więc ponownie założyłem grzałkę SS. Oczywiście jak to standardowo zakropiłem każdą dziurkę w grzałce troszkę od góry i nic.. Ciągnę ciągnę i nic. Tak tak wiem jak to brzmi ale mi do śmiechu nie jest.. Nie słychać tego dźwięku charakterystycznego oznaczającego to że mod grzeje. Co to może być?Jest na ustawieniach że moc 75W na tej grzałce ustalam na taką moc, co prawda grzeje ale czuć spalenizną. Nie ma tego smaku liquidu.Po zmniejszeniu mocy albo nie działa, albo tak samo czuć spalenizne. Proszę o w miarę szybką odpowiedź.



PS. Na których grzałkach zmieniamy temp a na których nie? Wiem że na pewno na Niklu możemy zmieniać, a jak jest z resztą grzałek?
By skaecik
#1724955
Nikiel, tytan - zmieniamy temperaturę. Ss - można zmieniać, działa w TC i w VW. Mógłbyś zrozumiale opisać problem?

Wytapatalkowane
By Atruss
#1724972
Chodzi o to, że po upadku MOD zachowuje się dziwnie. Najpierw zmieniłem grzałkę na SS nie grzało ni nic, z powrotem włożyłem pierwotną grzałkę czyt. Nikiel zadziałało ale czuć było spaleniznę. Więc włożyłem znowu grzałkę ze Stali i raz działa raz nie. Np przy mocy 45,5 nie grzeje, ale przy 45,6 grzeje ale również daje spalenizną.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.