EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By vor_tan
#1793054
Wiatam
Jest to mój pierwszy post na tym forum więc się grzecznie witam ze wszystkimi :-)
I zacznę od razu od problemów.:
Wymienione powyżej boxy używałem do tej pory ze Smokami (Spirals i Cloud Beast).
Nie było problemów. Zakupiłem ijoy Combo i ... zonk. Mody nie widzą atomizera.
Domyśliłem się, że to przez brak kontaktu na pinie. Pomierzyłem i faktycznie,
piny w tych modach są dość głęboko (założony parownik od ijust s też nie łapie).
Pomierzyłem Smoki i one mają troszkę dłuższy gwint niż pozostałe posiadane przeze mnie.
Lekko wykręcając śrubkę w Combo i blokując ją (jakoś tam) uzyskałem połączenie
na Primo mini. Na 60 wat mogłem przekonać się, że parownik działa (bardzo fajnie zresztą).
I teraz poradźcie co zrobić: próbować poprawiać piny w boxach (nie bardzo wiem jak i czy jest sens),
czy też zostawić te boxy pod Smoki a do innych parowników dokupić innego boxa. I tu ew.
pytanie: jakiego żeby miał właściwy konektor 510?
By Krasnal45
#1793085
Wszystkie czajniki od Smoka mają dłuższe gwinty i w zasadzie najbardziej kompatybilne są z zasilaniami od Smoka. Wkręcając je w Evicki, rozkalibrowałeś w nich konektory, stąd problemy teraz z innymi parownikami.
Awatar użytkownika
By Marksista
#1793118
Wyłącz boxa, weź jakąś pęsete, lub płaski, cienki wkrętak i spróbuj delikatnie podnieść pin. Jeśli sprężynka nie jest zmiażdżona tylko zablokowana to będzie ok.
Jeśli nie, to bez rozbierania boxa, możesz to naprawić stosując mały oring jako podkładkę pod pin. Oring ok 1mm grubości, o średnicy ok 2 mm wciskasz po prostu pod pin. Ten powinien się podnieść i w ten prowizowyczny sposób wrócisz życie do moda.
Ostatecznie rozbiórka moda i grzebanie we flakach *SMOKEKING*
By vor_tan
#1793206
Primo mini wrócił trochę do formy i zostało na nim Combo. Primo 2 nie chciał i pracuje tylko z Cloud Beast (i tak zostanie).
Chyba odwrócę się od Joyetecha, albo od parowników Smoka.
By Lee38
#1793365
Może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić opcje w evic primo mini na atomizerze smok baby mini i grzałką 0,15 oma. Działa tylko na opcji POWER i max 40 W. Każde podniesienie watów wyświetla "battery low". Tak samo w innych trybach. Akumulator naładowany.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1793381
3 Amerowe ogniwo. To się nie dziw że nie daje rady.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.