EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SebQu
#1815393
Witam. Jestem calkowicie zielony w temacie efajek. Kupilem sobie w sobote w/w smoka i chcac zaczac sie bawic naladowalem go w domu lecz ten nie dzialal (15 migniec) ladowalem dluzej i znowu to samo (dioda juz nie swiecila) ale znow podczas próby zapalenia zaczal migac. Za trzecim razem moglem juz sie zaciagnac i palil normalnie. Kiedy chcialem wziac drugiego bucha pekla szybka w momencie wcisniecia przycisku. To nie jest glownym problemem poniewaz przy zwyklym uzytkowaniu papieros trzyma jakies 20-30 minut i dioda w okol przycisku zaczyna migac 15 razy co symbolizuje rozladowanie. Chcialem oddac go na gwarancje ze wzgledu tak krotkiego czasu jaki wytrzymuje ale obawiam sie ze z powodu peknietej szybki atomizera nie beda chcieli go przyjac. Pomoze ktos? Nie mam pojecia co robic i serio boje sie o swoje juz wydane 165zl.
Awatar użytkownika
By bodsio
#1815402
Jeżeli kupiłeś go w sklepie, który podchodzi dobrze do klienta idź i to zgłoś, bo wyglada na to, że elektronika jest uszkodzona albo akumulator trefny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By SebQu
#1815403
Mam taki zamiar tyle ze w czwartek wyjezdzam a chcialem go wziac ze soba. Z drugiej strony obawiam sie ze przez szybke powiedza ze nieprawidlowo uzytkowany. Spadl lub cos i ze nie przyjma na gwarancje. W razie czegos takiego wymiana akumulatora w tym modzie jest mozliwa? Ile to moze kosztowac i czy by pomoglo
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815404
bodsio pisze:Jeżeli kupiłeś go w sklepie, który podchodzi dobrze do klienta idź i to zgłoś, bo wyglada na to, że elektronika jest uszkodzona albo akumulator trefny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ani jedno ani drugie. Strzelaj dalej. Możliwe że trafisz w cel. :lol:
Awatar użytkownika
By bodsio
#1815405
PucH2 pisze:
bodsio pisze:Jeżeli kupiłeś go w sklepie, który podchodzi dobrze do klienta idź i to zgłoś, bo wyglada na to, że elektronika jest uszkodzona albo akumulator trefny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ani jedno ani drugie. Strzelaj dalej. Możliwe że trafisz w cel. :lol:

Wygląda to tak jakby grzałka miała zwarcie, a mimo wszystko puszcza na nią prąd. Pękanie szkła samoistne to tylko szybka zmiana temperatury :P aczkolwiek smok robi je bardzo grube, więc musiałaby być bardzo duża moc tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815406
To już lepsza analiza. Niestety i tak mu to nic nie pomoże w kontakcie z sprzedawcą.
Awatar użytkownika
By bodsio
#1815407
PucH2 pisze:To już lepsza analiza. Niestety i tak mu to nic nie pomrze w kontakcie z sprzedawcą.

Szczerze mówiąc sam bym tego nie uznał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By SebQu
#1815409
Kolega mówił że też mial tfv8 i mu peklo podczas palenia. To teraz trochę inaczej. Omijajac juz sprawe gwarancji. Co może być przyczyna tak szybkiego rozladowania i jak to mogę naprawić?
Awatar użytkownika
By bodsio
#1815411
SebQu pisze:Kolega mówił że też mial tfv8 i mu peklo podczas palenia. To teraz trochę inaczej. Omijajac juz sprawe gwarancji. Co może być przyczyna tak szybkiego rozladowania i jak to mogę naprawić?

Sam mam v8 baby i jakoś nic takiego się nie dzieje o.O zobacz czy dobrze skręciłeś, wsadź inną grzałkę. (Naładuj to pełna i nie pal podczas ładowania?) Musisz kombinować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815412
Więcej mocy, cięższe grzałki. Jest szansa że wtedy choć wybuchnie. :lol:
By SebQu
#1815414
Problem w tym że wszystko skrecal mi sprzedawca bo go poprosilem aby pokazal mi co i jak. Zalal grzalke. Wszystko skrecil i nie mogę rozkręcić ani gornego Ani dolnego capa nawet w gumowych rękawiczkach
Awatar użytkownika
By bodsio
#1815415
Hehehe czyli temperatura. Zapiekły się gwinty, możesz próbować delikatnie kluczem francuskim żeby dźwignie zrobić, ale to w ostateczności xd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By SebQu
#1815416
Nie chce kombinowac żeby czegos nie uszkodzić. Najwyżej jutro pojde do sklepu i pogadam ze sprzedawcą. Jezeli nie uznają gwarancji to poprosze go o pomoc z wymiana grzalki i dowiem się u niego co i jak
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815417
Albo miał ręce drwala sprzedawca. Wtedy jak wyżej.
By SebQu
#1815428
Dobra. Dziękuje wszystkim za pomoc. Pojde jutro z tym do sklepu. Jezeli sprzedawca nie bedzie chcial tego przyjac na reklamacje poprosze o pomoc na miejscu. Wymiane grzalki np z 0.15 na 0.25 ta z zestawu. Jezeli to nie pomoze to ja juz nie wiem. Mimo wszystko dziekuje
Awatar użytkownika
By UNSU
#1815612
Hej - i jak uznali - bo sam jestem ciekaw jak w takiej sytuacji zachowa się sprzedawca (nie ukrywam że raczej sam wątpię aby uznali)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.