EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pingo
#1491800
Witam!
Mam pytanie do vaperów, i zarazem techników.
Chciałbym zacząć od tego, że borykam się z takim problemem jaki jest w opisie :D. Dokładniej to ze śrubkami... Otóż na górze boxa śrubki za nic nie można ich dokręcić, wystarczy lekko poruszać i idą do góry, czy odwrócenie do góry boxa kończy sie ich wypadnięciem. W tym poście nie chciałbym słyszeć pomocy takich "Uroki chińskiego szajsu". Prosiłbym o profesionalną pomoc czym mógłbym to zakleić (nie mam zamiariu kropelką) podobno jest klej do śrubek mający je bardziej umocować w podstawie i trudniej odkręcić jak ktoś miał taki problem czy zna nazwe takiego produktu,albo inne które pomogą prosiłbym o pomoc.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1491807
http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... t-1-1-0907
Można spróbować nawinąć trochę uszczelniacza hydraulicznego (taśmy) i jakiś klej do gwintów za parę złotych. To przecież nie musi i nie powinno być połączenie "zabetonowane".
Edit: Spójrz na Alle - są kleje za parę zł, ale faktycznie lepiej chyba spróbować z większą śrubką.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 22:12 przez Nałóg Totalny, łącznie zmieniany 2 razy.
By pingo
#1491809
Co do śrubek mają długość 2 mm i średnica 1mm nie jestem pewny czy wieksze pomogą, ale jak więcej porad nie dostane to zaryzykuje :D w każdym bądz razie lepiej wydać na kilka śrubek niż na klej za 30zł :D

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.