EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By CzeteR
#1869216
Cześć jak w temacie mam problemy z alienem i nie moge znaleźć rozwiązania. Smok w losowych momentach zaczyna sam palić (bez naciśnięcia przycisku) i nie przestaje do wyciągnięcia bakterii. Moje pytanie jest takie czy miał ktoś coś takiego i czy można w jakiś sposób to naprawić?
Awatar użytkownika
By mister67
#1869219
Nie wkładać bakterii, bo spalisz całą chałupę :mrgreen:
By CzeteR
#1869222
To m pomogłeś :shock: liczę na odpowiedź czy da się coś zrobić żebym nie musiał sie bać o swoje życie czy raczej już zamawiać coś innego
Awatar użytkownika
By mister67
#1869233
Ale utylizować do pojemników z bakteriami oczywiście :lol:

A tak na poważnie.
@CzeteR zanim zadałeś pytanie przejrzałeś ten wątek alien-220w-box-mod-t112859.html, całe 10 stron o nim jest. Podejrzewam, że nie.
Po drugie do moda nie wkładamy bakterii ani baterii tylko akumulatory. I nic tu nie palimy tylko wapujemy, inhalujemy itp.
Po trzecie, masz najprawdopodobniej skopany mikrowłącznik od przycisku włączającego grzanie na grzałce (fire). Nie zalałeś go liquidem ? Jedyna słuszna rada to rozebrać i wymienić rzeczony mikrowłącznik. Albo koszalin jak wolisz ;). I kup coś porządnego, chociażby Pico.
By Krasnal45
#1869234
@mister67 Smoki to już maja do siebie, że czasem zieją ogniem. Przyjrzyj się wawelskiemu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mister67
#1869241
Może siarką mu się odbija *ZLE2*
By CzeteR
#1869246
Dobra to spróbuję go przeczyścić. Jak chodzi o akumulatory i wapowanie to czepianie wszyscy wiemy o co chodzi :wink: ( samsungi 25r i combo rdta <3). Mam jeszcze predatora i draga ale alien jest lepiej wyprofilowany (wg mnie). A jak chodzi o zalanie to raczej nie.
Awatar użytkownika
By mister67
#1869251
To życzymy powodzenia :) Poniżej masz filmik jak dobrać się do tego mikrowłącznkia (mała płytka z boku dużej).

Awatar użytkownika
By bulit73
#1869253
CzeteR pisze:Jak chodzi o akumulatory i wapowanie to czepianie wszyscy wiemy o co chodzi

Tak na zakończenie. To nie jest czepianie. Jeśli wapujesz, to używaj terminologii waperskiej :wink:
page/leksykon
By CzeteR
#1869258
Dzięki za film przyda sie :-D ale myśle że nie będzie problemu zmieniałem już pin i przycisk w predatorze i h-privie, ekran rx 2/3, więc trochę doświadczenia mam. Tylko myślałem że może wystarczy update albo downgrade (po prostu szybciej a nie mam czasu za bardzo).
By CzeteR
#1869260
bulit73 pisze:Tak na zakończenie. To nie jest czepianie. Jeśli wapujesz, to używaj terminologii waperskiej :wink:
page/leksykon

W wolnej chwili przeczytam :wink:
By Krasnal45
#1869282
CzeteR pisze:.... myśle że nie będzie problemu zmieniałem już pin i przycisk w predatorze i h-privie, ekran rx 2/3, więc trochę doświadczenia mam.

A w pierwszym poście:
CzeteR pisze: Smok w losowych momentach zaczyna sam palić (bez naciśnięcia przycisku) i nie przestaje do wyciągnięcia bakterii. Moje pytanie jest takie czy miał ktoś coś takiego i czy można w jakiś sposób to naprawić?

Czy to na pewno wpisy jednej osoby? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mister67
#1869290
A Ty się @Krasnal45 znowu czepiasz :lol:
Przecież kolega napisał, że ma doświadczenie. Wymieniał pin w gnieździe 510 oraz przycisk w predatorze i h-privie. Nie wiem, czy te przyciski drukował w 3d czy dorabiał z tego co wpadło w ręce ale zrobił przecież.
By Krasnal45
#1869293
Jasne, w pierwszym poście przyrżnąć głupa. zadać "mondre inaczej" pytanie,a w następnym stwierdzić, że ma się doświadczenie i takie rzeczy już spokojnie naprawiało. Sorry, ktoś głupa robi z nas, czy z siebie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mister67
#1869296
Oj @Krasnal45 nie TO miałem na myśli ;) Przeczytaj raz jeszcze :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869299
CzeteR pisze:Kuzyn sie pytał ale sie was wystraszył :lol:

Nie wiem czy to jest takie śmieszne.
Regulamin forum.
V. Rejestracja
6. Udostępniania swojego konta osobom trzecim jest zabronione.
Awatar użytkownika
By mister67
#1869300
CzeteR pisze:Kuzyn sie pytał ale sie was wystraszył :lol:


No i widzisz podpadłeś na całego
Zgodnie z Regulaminem Forum, który zobowiązałeś się przestrzegać :
"V. Rejestracja
....6. Udostępniania swojego konta osobom trzecim jest zabronione."

A wracając do kwestii zadanego pytania :
Regulamin Forum
"III. Użytkowanie forum
.... 2. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy na podobne tematy nie ma już dyskusji w innych wątkach."

Byłeś @bulit73 o minutę szybszy :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869304
mister67 pisze:Byłeś @bulit73 o minutę szybszy

Ważne, że czuwamy nad tym, żeby Regulamin był przestrzegany.
Mam wrażenie, że co niektórzy myślą, że to jakaś piaskownica do której wchodzisz ze swoimi zabawkami i robisz co chcesz. Później jest zdziwienie gdy konto zostanie zablokowane.
Awatar użytkownika
By mister67
#1869306
A ja mam wrażenie, że po prostu co niektórzy są strasznie leniwi. Zobacz większość takich postów jest pisana w zaledwie kilka minut po rejestracji. Zamiast poszukać na google rozwiązania, rejestrują się tutaj aby podać im na przysłowiowej tacy rozwiązanie. Co więcej, często w google właśnie odpowiedzi na problemy prowadzą linkami na stronę forum. A przeglądać można i bez rejestracji. czyste lenistwo ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.