EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mateusz21311
#1513014
Witam zakupiłem dziś Moda Megatron 260 + atomizer Aspire Triton z grzałką 0,4 Ohm
mój problem polega na tym że włączam tego moda przykręcam Atomizer i w momencie gdy naciskam przycisk to mod się wyłącza i włącza się dopiero gdy odkręcę atomizer.
Dodam że na wyświetlaczu pokazane są Waty i ohmy wraz z Voltami i mod ciągle pokazuje że jest 9,9Ohm i 0,0V nie wiem jak to zmienić kiedy używam pokrętła to zmieniam tylko Waty w instrukcji obsługi nic na ten temat nie znalazłem, proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By bofh
#1513122
Skoro nie ogarniasz i nie wiesz dlaczego nie działa, to może lepiej sprzedać i kupić coś, co po prostu pozwoli pozbyć się nałogu palenia papierosów bez zbędnych komplikacji? Nic na siłę...
Awatar użytkownika
By rafii
#1513127
bofh pisze:Skoro nie ogarniasz i nie wiesz dlaczego nie działa, to może lepiej sprzedać i kupić coś, co po prostu pozwoli pozbyć się nałogu palenia papierosów bez zbędnych komplikacji? Nic na siłę...

Ale wtedy nie będzie 260W
By devnull
#1513178
A ty zamiast spamować poszukaj podobnych tematów na forum - sprawdź piny na modzie i atomizerze, pewnie nie styka. Kupiłeś bubel nie warty paru złoty to masz problemy.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2015, 22:42 przez devnull, łącznie zmieniany 2 razy.
By Piv001
#1513179
Mateusz21311 pisze:A czy pomoże ktoś czy będziecie się panowie nabijać ?


1. Uzupełnić profil
2. Wkręcić inny atomizer, jak nie działa wina moda
3. Wrkecić atomizer w inne zasilanie, jak nie działa wina atomizera.
Awatar użytkownika
By Neuss
#1513182
Przykręć inny parownik, albo nawet ze dwa,i zobacz co Ci Megatron powie. Jezeli nadal będzie 9.9 Ohm, i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony czajnika, to Megatron niestety wróci sobie na swoją kosmiczną stację gwarancyjną.

PS. Jak nie chcesz problemów, to nie kupuj sprzętu tego typu. Sama nazwa by mnie odrzuciła, bo brzmi jak coś, czym mógłby się bawić mój 2-letni siostrzeniec. Zresztą 260W? Po co? I do tego na wbudowanych ogniwach. Nigdy się nie nauczą.
By Mateusz21311
#1513280
Neuss pisze:Przykręć inny parownik, albo nawet ze dwa,i zobacz co Ci Megatron powie. Jezeli nadal będzie 9.9 Ohm, i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony czajnika, to Megatron niestety wróci sobie na swoją kosmiczną stację gwarancyjną.

PS. Jak nie chcesz problemów, to nie kupuj sprzętu tego typu. Sama nazwa by mnie odrzuciła, bo brzmi jak coś, czym mógłby się bawić mój 2-letni siostrzeniec. Zresztą 260W? Po co? I do tego na wbudowanych ogniwach. Nigdy się nie nauczą.


Rano odsyłam Moda do sprzedawcy... Faktycznie głupi byłem i jestem w tym temacie nowy, zobaczyłem 260W to od razu na to poleciałem a później się po zakupie dopiero dowiedziałem że to za dużo i i tak bym na tej mocy nie palił, cóż każdy popełnia błąd i ja już go nie popełnię i kupię coś tańszego i nawet może lepszego :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.