EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tridi
#1784559
Witam, mam problem z moim Wismec'iem RX200, po podłączeniu go kablem do komputera wyskakuje dymek iż urządzenie ma awarię i nie można go wykryć, ma ktoś pomysł w czym leży problem? Jeszcze chciałbym zaznaczyć, że maksymalną ilość W jaką mogę ustawić to 73 i więcej nie idzie.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784560
Pewnie coś padło jak to w Wismecach lubi paść.
By Tridi
#1784561
A gdzie można by było go zanieść, żeby ktoś kompetentny go sprawdził i naprawił?
Awatar użytkownika
By bofh
#1784562
Tridi pisze:Jeszcze chciałbym zaznaczyć, że maksymalną ilość W jaką mogę ustawić to 73 i więcej nie idzie.

Zaznaczę więc ja, że to urządzenie mądre jest straszliwie i często w tej kwestii przewyższa użytkownika niestety ;)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784564
Ja oddawałam na gwarancję raz RX200 i dwa razy tego 2/3 więc lubią marudzić...
By Tridi
#1784565
Na gwarancję niestety nie mam możliwości go oddać bo nie mam dowodu zakupu, jest coś/gdzieś gdzie można by było go przywrócić do pełnej sprawności?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1784566
"Zgodnie z prawem podstawą złożenia reklamacji jest wada zakupionego towaru lub usługi. Paragon jest jednym z wielu możliwych dowodów zakupu, jaki konsument może przedstawić sprzedawcy zgłaszając reklamację. Gdy paragon zniszczył się, wyblakł albo zaginął, dowodem może być np. potwierdzenie płatności, wyciąg z rachunku bankowego, e-mail czy zeznanie świadków."
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1784707
Do jakiegoś elektronika, powinien sobie poradzić z tym.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.