EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tiafun
#1902010
Witam, ostatnio popsuł mi się mój tpriv z ammitem i nie działa, dodam że uprzednio zalewal się liquidem a baterie są poplamione, po wstawieniu nowych nadal nie działa. Wiecie w czym jest problem? czy moge to sam naprawić albo ile kosztuje naprawa i gdzie? podejrzewam że stało się coś z bateriami w sensie zeby dzialaly ze zalalo sie to. pomocy!
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1902019
Tiafun pisze:Wiecie w czym jest problem?

Tak. Popsuło się i nie działa.
Auto mi się zepsuło. Co się zepsuło, dlaczego i jak to naprawić?
Łapiesz?
Tiafun pisze:czy moge to sam naprawić

Jak nie masz pojęcia, to prędzej łapy stracisz niż naprawisz. A swoją drogą - nie warto.
Tiafun pisze:podejrzewam że stało się coś z bateriami w sensie zeby dzialaly ze zalalo sie to. pomocy!

A to, to napisz najlepiej po polsku, albo przyprowadź tłumacza.
By Tiafun
#1902034
opisałem co i jak, zalewał sie liquidem i baterie sie popsuly po czym przestal calkowicie odpowiadac. Pytam sie co się zepsuło i ile prawdopodobnie bedzie kosztowała naprawda czego tu nie rozumiec, nie jestem specem co do tego, nie kazdy wie jak sie wszystko nazywa, to nie powod do linczu.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1902044
Nic z tym nie zrobisz jak w liquidzie była woda. Gdyby jednak był to tylko mikro-włącznik to objawy byłyby inne. Czeka cię zakup zasilania bo to najtańsza opcja.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.