EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By WoNtEk
#1389775
Otóż, mam problem z moim Subtankiem. Kupiłem go dzisiaj i nie rozpakowywałem do powrotu do domu. Gdy zabrałem się za obejrzenie mojego cudeńka, od razu zabrałem się za vapowanie. Byłem rozkojarzony i na samym początku niczego nie zauważyłem. Dopiero później zdałem sobie sprawę, że cuś mi tu nie pasuje. Brakuje Airflow :(

Czy to jest podróbka czy wada produkcyjna ? Jutro idę go zwrócić, ale wpierw chcę posłuchać waszych opinii :?
By WoNtEk
#1389784
Kupiłem na stoisku Freesmoking (o ile dobrze pamiętam) za 130zł
A jeśli chodzi o numer seryjny to się nie zgadza. Właśnie dla tego go oddaje.
By MakeZZZ
#1389803
Wow o czymś takim dawno nie słyszałem... To jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Przynajmniej wiadomo gdzie nie kupować z mojej perspektywy. Daj znać jak pójdzie zwrot
By WoNtEk
#1389814
zydowsky pisze:Z ciekawości... Nie dostaleś żylaków za uszami od zaciągania bez otworów na airflow? :D


Prawie... :zakrecony To mój pierwszy raz z Subtankiem i myślałem, że tak ma być. Potem zauważyłem, że czegoś mi brakuje
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1390048
Ja bym to jeszcze dodatkowo zgłosił gdzie trzeba, że sprzedają podróbę jako oryginał...
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1390108
ewaldus pisze:A gdzie trzeba zgłosić, że to podróbka? Pewnie w Chinach...


Na Policję, sprzedaż podrobionych towarów jako oryginalne w Polsce jest przestępstwem.
Awatar użytkownika
By malina
#1390115
Pomijając czy to oryginał czy podróba to z czystej ciekawości zapytam czy wszystkie sztuki jakie sprzedają są takie jak ta twoja?
Bo to raczej totalny feler gdyż nie da się jako tako wapować bez przepływu powietrza to trochę tak jakby postawić auto na kwadratowych torach i kazać kierowcy cieszyć się jazdą ;)
Cena 130 PLN jest dość atrakcyjna jak na ten parownik zwłaszcza że kupiłeś go na wysepce a nie na jakiejś promocji więc tu bym też upatrywała podejrzenie o fake no ale żeby Airflow nie było to to już szczyt wszystkiego....
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1390131
Cena byłaby dobra jeśli to byłby oryginał... W poniedziałek Subtank mini w promocji urodzinowej w e-dymie za 99zł.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.