EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Baby_Fretka
#1922286
Hej jestem zupełnie nowa i zielona w tych sprawach bo wczoraj kupiłam sobie nowego Vapa 22 i było wszystko dobrze ale dzisiaj przez cały dzień świeci mi dioda na przycisku nie ważne czy go włączam czy nie, po jakimś czasie miga nieregularnie i soe wyłącza a po chwili znowu to samo. Dodam że z poprzednim nie miałam takich problemów i na pewno nie jest to wina grzałki bo kiedy go rozkręciłam to było tak samo nawet I bez grzałki i kompletnie nie wiem o co chodzi. Czy to coś poważnego? Czy da się to naprawić samemu? Czy to normalne? Jeśli ktoś w co to może byc to bardzo proszę o pomoc.
By Baby_Fretka
#1922297
No chyba będę musiała pójść, I jeśli ktoś ma taki problem to nie polecam tego lekceważyć bo właśnie dzisiaj zrobił mi sie spięci, zaczęła syczeć bateria i dym wylatywał od strony wejścia USB także no... chujnia i nic wiecej

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.