EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By neffeps
#1916773
Witam forumowiczów!
Mam pewien nietypowy problem z moim Siriusem a konkretniej z przyciskiem. Otóż klika jak powinien, nie wydaje się uszkodzony fizycznie, ale jak zostawiam epeta na jakiś czas to potem po podniesieniu przycisk nie daje żadnej reakcji przez jakiś czas, po dłuższym przytrzymaniu czasami zaczyna działać. Nie da się odblokować, palić, no po prostu nie działa. Próbowałem wyciągać i wkładać akusy, atomizer i nadal to samo. Czego to może być wina i jak to naprawić? Nie ukrywam, że nie chciałbym się z nim jeszcze rozstawać :(
Awatar użytkownika
By pol
#1916775


Nie wiele tu mogę pomóc.... W internecie przewijają się informacje o problemach z przyciskiem "fire" w tym modelu. Niektórzy użytkownicy zgłaszali nawet problemy z przegrzewaniem się ogniw.
Jeżeli to się potwierdzi, to może zrób jak inni i odeślij w ramach reklamacji.
By neffeps
#1916777
No właśnie problem w tym, że ten konkretny egzemplarz miał chyba z 5 właścicieli już, o reklamacji nie ma mowy, a tego konkretnego problemu nigdzie indziej nie znalazłem. Rozbiorę go i zobaczę jak to wygląda w środku, może coś się da zrobić
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.