EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Przemo1652
#1811742
Witam kilka dni temu kupiłem od kumpla provoga venture 3 pulse chciałem podłączyć baterie ale wpadło mi wejście od ładowania do środka rozebrałem wsadziłem z powrotem (nie grzebałem przy kablach nic tylko wsadziłem płytkę w takie zatrzaski plastikowe gdzie była zamocowana) i chciałem podłączyć gdy ledwo co wsadziłem wtyczkę do wejścia zaiskrzyło tak jak by zwarcie jakieś i od tamtej pory nie chce się ładować już i diody które się świeciły też już się nie świecą może ktoś wie co zrobić ? Z góry dziękuje za pomoc.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811746
Zanieś do punktu naprawy tel. Tam ci reanimują tego moda.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811762
Ocynuj, polutuj i ładuj zewnętrzną ładowarką sam akumulator. Do kieszonkowego styknie.
By Dj_Garix
#1811765
Weź sie ......., jak może ładowąć zewnętrzną jak sam e papieros jest wart 20 zł a ladowarka porząda 60 po 2 chyba samego pinu nie zostawi ? idiotyzm ;p


Post oczyszczono z treści nie dotyczących tematu dyskusji. D.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1811768
Czytaj z zrozumieniem treści. I co ty wiesz o ładowarkach USB? Nic a nic. Więc cennika nie podawaj bo nawet nie wiesz ile co kosztuje poza Biedronką.
By Dj_Garix
#1811770
... jak nie wiesz co to znaczy ładowarka zewnętrzna to pomoże Ci wujek google polecam ;p Po 2 nie opłaca mu sie za każdym razem żeby naładować akusa lutować wszystko od nowa bo sie pojebie i tak jemu chodzi tylko o to ze jeblo zwarcie bo dotknął kablem i tyle i możliwe ze spalił sie ten kabel od ładowania i tyle do wymiany od nowa se zalatuj i albo najlepiej przy plytce odlutuj i zalutuj bo jak Ci poszły aż iskry to może kabel sie zjarał . Pozdrawiam ;p


Zmoderowano wstawki personalne i przyznano nagrodę za całokształt dzisiejszych dokonań.
A przy okazji: Regulamin Forum III&1 również się kłania.
D.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1811800
Pesio pisze:Poszedł na zieloną trawkę


Jeszcze nie. :wink:
Ale kolega Dj_Garix dzisiejszy dzień kończy z medalem.
A jak dalej będzie tak romantyczny, to dostanie w pakiecie i urlop wypoczynkowy- bezpłatny.
By konrad5516
#1881118
Mam problem z baterią provog venture 3. Sama się włącza nawet jak leży na stole. Wiecie może jak to naprawić? Jak rozebrać tą baterie i co może być przyczyną? Byłbym wdzięczny inaczej musiałbym kupić coś nowego
By Maskota
#1881120
Więc kup coś nowego, czas który na to poświęcisz jest więcej wart niż próba napraw

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.