EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Sookolek
#1783790
Witam,
Mam następujący problem jak kupowałem tę baterie początkowo świeciła się na biało/niebiesko i przy rozładowanej baterii na żółto. Później biały zamienił się na jasno niebieski zółty na zielony, niebieski pozostał bez zmian do całego grona kolorów dołączył także czerwony który palił się w momencie nie używania papierosa. W tym momencie bateria pali się non stop na zielono podczas nie używania i za nic nie mogę dojść o co może chodzić. Może ktoś coś ?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1783851
Ta bateria ma dwa tryby pracy, ze stabilizacją i bez stabilizacji napięcia. Przełącza się te tryby w taki oto sposób: przy wyłączonej baterii ( pięcioklik i uśpiona ) należy przytrzymać przycisk tak około 10 sekund aż zacznie nam światełko u dołu mrugać. Nie pamiętam teraz w którym trybie jakie są kolory, ale różnice w kolorach są między jednym a drugim trybem. Spróbuj ją wyłączyć i przytrzymać przycisk 10 sekund, może coś to pomoże.
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1783929
Gabriel pisze:Ta bateria ma dwa tryby pracy, ze stabilizacją i bez stabilizacji napięcia. Przełącza się te tryby w taki oto sposób: przy wyłączonej baterii ( pięcioklik i uśpiona ) należy przytrzymać przycisk tak około 10 sekund aż zacznie nam światełko u dołu mrugać. Nie pamiętam teraz w którym trybie jakie są kolory, ale różnice w kolorach są między jednym a drugim trybem. Spróbuj ją wyłączyć i przytrzymać przycisk 10 sekund, może coś to pomoże.





BIAŁY - stabilizacja
CZERWONY/NIEBIESKI (zależnie od wersji kolorystycznej ) - brak stabilizacji
By Sookolek
#1785639
Dzieki panowie za checi ale bateria jakos dzień po napisaniu przezemnie tego posta po prostu sie przepalila wiec i tak juz z glowy ale zastanawia mnie ta zmiana kolorow bo znajomy u ktorego kupowalem ta baterie tez byl zdziwiony tym ze kolory nagle sie pozmienialy a ostatecznie jakies zwarcie i tyle. Dzieki za pomoc temat do zamkniecia ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.