EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1900408
Mam problem z OBS Engine MTL, w czasie wapowania od górnej części odpadł komin.

Obrazek

Parownik kupiłem dwa miesiące temu na Aliexpress. Da się to jakoś zareklamować?
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1900411
Większość sprzedawców ma tam podany okres reklamacyjny na parowniki. Zazwyczaj 1 msc, rzadziej 3. Odsyłać się raczej nie opłaca, jedynie umówić na przysłanie nowego - jeśli załapiesz się na gwarancję i uda się tak to ugadać.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1900497
Nie da się go jakoś z powrotem wcisnąć? Jakieś imadełko, równiutko, pomału. Nie mam tego parownika, ale widzę, że ten komin nie ma gwintu czyli nie pracuje, gdyby ci się udało go wcisnąć, to może jeszcze pochodzić.
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1900506
Nałóg Totalny pisze:Nie da się go jakoś z powrotem wcisnąć? Jakieś imadełko, równiutko, pomału. Nie mam tego parownika, ale widzę, że ten komin nie ma gwintu czyli nie pracuje, gdyby ci się udało go wcisnąć, to może jeszcze pochodzić.

Próbowałem, ale zaraz wysunął się z powrotem.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1900517
A jak byś poszerzył troszkę jakimś stożkiem tą odpadniętą część komina i dopiero wcisnął? Albo użyć kawałek taśmy teflonowej hydraulicznej i razem z nią wcisnąć. Samego komina się nie dokupi, trzeba rzeźbić. Szkoda, że na foto nie widać tej cieńszej części komina.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.