EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By luk2311
#1744101
Witam posiadam moda aspirenx75 z merlinem rta od uzytkownika z forum.czoraj wszystko elegancko ddziałało wkręciłem grzałke nalałem liquidu i sie przyjemnie wapowowało.w nocy podłaczyłem baterie do ładowania (lg hg2) i dziś po włączeniu moda, żaden przycisk nie działa oprócz tego przycisku fire.Jest on taki jak by wcisniety(tzn słychac po jego nacisnieciu taki klik natomiast gdy sie go dotknie,grzałka rozgrzewa sie do czerwonosci i potem po 10 sekundach mod odcina"prąd" nie mam ja kontroli nad tym przyciskiem.) miał ktos może taki problem?
By luk2311
#1744125
Nic dosłownie.Wkladam baterie i klikam szybko przycisk fire i mod sie odblokowuje.Gdy naciskam przycisk + albo- albo t albo w nie dzieje sie nic.Gdy nacisne przycisk fire grzalka sie rozgrzewa i po 10 sekundach mod odcina jej "prad"nie moge nic zrobic.ten przycisk fire jest jakby wcisniety ale dziala normalnie slychac takie klik jak go wciskam.
By luk2311
#1744128
Juz wiem w czym problem.Przycisk fire jest wcisniety.poprostu gdy wlaczam moda przycisk jest jak gdyby wcisniety choc fizycznie nie jest i dlatego zaden inny przycisk nie dziala.Natomias jesli lekko dotkne przycisk fire grzalka sie wystudza i inne wszystko dziala.Ktos wie jak cos takiego baprawic wcisniety przycisk?
Awatar użytkownika
By aiji
#1744133
Naprawić swoja polska pisanie i udaj się do jakiegoś serwisu elektronicznego.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.