EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By damda_98
#1846386
Witam, mam problem, od około tygodnia mój ijust przy paleniu tego samego liquidu nie oddaje mocy i smaku tak jak na początku, dodam że grzałka jest nowa 0,3 HW4.
Po zakupie przez około miesiąc wszystko działało bez zarzutu a teraz nie czuć mocy oraz mało intensywny smak. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1846392
Tamta mogła się przepalić, tą nową nasączyłaś porządnie liquidem zanim zaczęłaś na niej wapować? Jeśli tak i efekt dalej mizerny to sróbuj igłą "podziabać" watę i zobacz czy coś się zmieni :)
By damda_98
#1846393
Tak, nasaczylem porządnie, spróbuje podziabac, Zapomniałem dodać też jednej rzeczy aczkolwiek nie wiem czy ona jest istotna, a mianowicie ostatnio upadł z dość dużej wysokości na podłogę.
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1846398
No to może być wina liquidu, skoro odparowuje tyle samo i na tej samej grzałce, to bateria działa bez zarzutu. A spróbuj liquid zmienić i zobaczy czy też taka lipa.
By damda_98
#1846399
Ok spróbuje, aczkolwiek Kupiłem już drugi i przy obu tak samo tylko że to są premixy short shaker, kupiec jakiś zwykły 10 ml 6 mg i zobaczę
Awatar użytkownika
By Timi
#1846403
@damda_98
Staraj się pisać w języku swoich przodków oraz czytelnie i logicznie formułować myśli.
Taki gimnazjalno-fejsbucowy bełkot prowadzi donikąd. Tylko podnosi ciśnienie czytającym i usiłującym zrozumieć, co poeta miał na myśli.
By Emil Liber
#1852186
Jeżeli paliłeś wcześniej na grzałce HW1 0.2 ohma to nic dziwnego że czuć różnicę. Nexgen podaje moc wyjściową maksymalnie 50W a tymczasem grzałka HW4, którą aktualnie posiadasz wymaga około 60-80W. Dlatego bateria nie ma na tyle dużo mocy aby dobrze nagrzać grzałkę. Kup znów grzałkę HW1. Popełniłem dziś ten sam błąd. Pozdrawiam.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.