EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Mesus203
#911631
Witam otóż wczoraj około godziny 23 pomalowałem baterie sprayem czarnym matowym. Niestety po przez moje "szczęście" musiałem nałożyć 5 warstw. I problem pojawia się w tym, że do teraz bateria nie wyschła. Przy dotknięciu jej się lepi lekko ale nie schodzi kolor. Teraz włączyłem wiatrak i nastawiłem go na baterie żeby wysuszył ale od godziny już to trwa i efektu niezbyt widać. I teraz pytanie jak to szybko wysuszyć ?
By user
#911643
Spróbuj to podgrzać, w sensie że na kalafiorze np. ( a nie w piekarniku )
Awatar użytkownika
By Goldi
#911647
Mesus203 pisze:Czyli co w tym momencie już nie da rady wyschnąć ?

Wyschnie ale chwilę to potrwa. Jakim sprayem malowałeś tą batkę?
By amsaw
#911654
Goldi pisze:Wyschnie ale chwilę to potrwa. Jakim sprayem malowałeś tą batkę?

Tyle, ze wytrzymałość powłoki będzie mizerna...
Awatar użytkownika
By Goldi
#911659
amsaw pisze:
Goldi pisze:Wyschnie ale chwilę to potrwa. Jakim sprayem malowałeś tą batkę?

Tyle, ze wytrzymałość powłoki będzie mizerna...

No tak, ale skoro batka jest już psiknięta i to 5 razy... Najlepiej zdjąć tą powłokę i pomalować od nowa.
Awatar użytkownika
By [H3]
#911661
Mesus203 pisze:To powiedzcie mi jak to teraz zmyć ? czy po prostu papierem ściernym przejechać ?


Papierek ścierny... nawet zmywak może być jak wszystko jest mokre. Doczyść watą z rozpucholem i zabieraj się za malowanie zgodnie ze sztuką :D Kolejne warstwy po wyschnięciu poprzednich. Et Fini :wink:
By Mesus203
#911678
Zastanawiam się tylko nad jednym. Czy jest możliwość samemu wypolerowania baterii ? Tylko bez użycia wiertarki bo takowej nie posiadam.

-- [scalono] 21 lis 2013, 16:39 --

Aha i pojawił się jeszcze jeden problem :C... Otóż tam gdzie jest przycisk sprej się dostał i przycisk da się wciskać lecz powoli strasznie odchodzi i czasem zostaje wciśnięty. Jest na to jakaś rada ?
Awatar użytkownika
By yarofe
#958219
Mesus203 pisze:Zastanawiam się tylko nad jednym. Czy jest możliwość samemu wypolerowania baterii ? Tylko bez użycia wiertarki bo takowej nie posiadam.

-- [scalono] 21 lis 2013, 16:39 --

Aha i pojawił się jeszcze jeden problem :C... Otóż tam gdzie jest przycisk sprej się dostał i przycisk da się wciskać lecz powoli strasznie odchodzi i czasem zostaje wciśnięty. Jest na to jakaś rada ?


Maskuj przed malowaniem-problemu nie będzie :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.