EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Ostryo
#1907455
Cześć, kupiłem sobie ostatnio używanego Kylina M, dzisiaj chciałem wymienić mesh i watę, ale bubble glass był tak mocno przykręcony, że przykręciłem cały atomizer do boxa, pomęczyłem się trochę i udało się odkręcić szkło, wymieniłem grzałkę, watę itd. i nagle narodził się problem, za mocno przykręciłem bazę atomizera i męczyłem się długi czas, żeby to odkręcić, udało mi się dopiero jak ponownie bardzo mocno dokręciłem szkło z resztą. Odkręciłem cały atomizer od boxa, i znowu jestem przy punkcie wyjścia, bo mam atomizer w dłoniach, ale nie jestem w stanie odkręcić szkła. Gotowałem atomizer we wrzątku, próbowałem obcęgami, nożyczkami, rękawiczkami gumowymi, nawet wsadzenie atomizera do zamrażalnika nie pomogło, jakiś pomysł jak odkręcić to szkło? Niestety nie mam w domu żadnego imadła, ani kluczów francuskich, itd.
By vag1sell
#1908734
Na odwrót się robi... wsadź do zamrażarki, gumowe rękawiczki i przez cienką szmatkę musi pójść. Najlepiej nie skręcać na sucho, tylko żeby trochę olejku było na gwintach.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908755
vag1sell pisze: wsadź do zamrażarki, gumowe rękawiczki i przez cienką szmatkę musi pójść.

A po co jeszcze ta "cienka szmatka"? :lol:
Awatar użytkownika
By Evendi
#1908757
marcos2 pisze:
vag1sell pisze: wsadź do zamrażarki, gumowe rękawiczki i przez cienką szmatkę musi pójść.

A po co jeszcze ta "cienka szmatka"?
Żeby gumowymi rękawiczkami nie porysować, nie wiedziałeś o tym? Ale musi być cienka!

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.