EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By tvarovski
#1889758
Dobry wieczór i witam.

Mam problem z konektorem w IJOY Capo. Otóż sprawa ma się następująco że konektor posiada "luzy" i ugina się przy dotyku co powoduje że atomizer również je posiada i mogę go odchylać raz w jedną stronę a raz w drugą. Nie jest całkowicie urwany, nie kręci się. Czy istnieje szansa naprawy bez wymiany całego konektora?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1889759
Jak do tej pory nie usunąłeś tak prostej usterki Ty lub ktokolwiek z znajomych to odpowiedź brzmi NiE. Jak szukasz jeleni tu by to za ciebie wykonali, to marne szanse ale są.
Awatar użytkownika
By tvarovski
#1889896
No normalnie elektroda.pl 2.0

Totalnie obce są mi takie tematy, nie znam się na tym i przyszedłem tylko zapytać o poradę bardziej doświadczonych użytkowników. Nie znam budowy tego typu urządzeń :D
By Maskota
#1889900
tvarovski pisze:No normalnie elektroda.pl 2.0

Totalnie obce są mi takie tematy, nie znam się na tym i przyszedłem tylko zapytać o poradę bardziej doświadczonych użytkowników. Nie znam budowy tego typu urządzeń :D
A jak chcesz uzyskać porade skoro nawet nie raczyłeś wstawić fotki z uszkodzeniem

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1889902
@tvarovski
To proste. Trzeba ustrojstwo rozebrać i zobaczyć co i dlaczego się giba, a następnie przedsięwziąć odpowiednie działania.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.