EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Diamate
#1814331
Witam mam pewien problem z ijust s, mianowicie chciałbym wymienić grzałkę, ale za cholerę nie mogę odkręcić dołu od atomizera, żeby ją wymienić, tak jakby się to zakleszczyło i nie wiem jak to odkręcić. Pomocy :(
By Diamate
#1814334
Tylko, że ten dół ciągle mi się kręci w miejscu a cap do góry się odkręca...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1814335
Śrubokręt w air hole i...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1814343
Diamate pisze:Potrzebuje dokładnie odkręcić baze od atomizera

A jak dokładnie to suwmiarkę, zamiast tego śrubokręta w air hole i kuchenne lateksowe rękawiczki.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1814344
Serio? No to jeszcze raz...
Śrubokręt w air hole, gumowe rękawiczki i blokując dolną bazę odkręcasz od niej górną część.
Ewentualnie jeszcze najpierw na 10-15 min daj to cacko do zamrażalki.
By Diamate
#1814368
Chodzi Ci o te dziurki do góry, tam gdzie sie wlewa liquid czy te na dole skąd powietrze sie bierze? sorki nie wiem jak to sie dokladnie wszystko nazywa :(
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1814372
Nie, chodzi o te prostokąciki którymi dopływa powietrze- na dole.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1814383
Pewno już odkręcił, ale za to Diamate dziękować DorotceM i przysiąść za karę tutaj na forum i czytać wszelakie tematy ;)

PS. Warto również wiedzieć ( mam ostatnio kontakt z młodymi ludźmi, którzy wciąż mają z tym problem ) w którą stronę odkręcamy, a w którą zakręcamy???
Ostatnio zmieniony 26 paź 2017, 19:36 przez e_sat, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1814385
Dziękuję to zbyteczność. Poza tym ma to już w stopce. :lol:
By Diamate
#1814587
Próbowalem to odkrecic ale tylko mi szkiełko pękło w dwóch miejscach, a poza tym nic nowego :)
By Krasnal45
#1814588
Miałem takiego kumpla. Pożyczyłem mu kiedyś dwie kulki z łożyska. Jedną zgubił, drugą zepsuł.....
Nie mam już kumpla :palm2
By Diamate
#1814592
Jakby był normalny, i dałby się normalnie odkręcić to byłoby super, ale niestety dostałem takiego, którego się nie da odkręcić :)
By Krasnal45
#1814595
Napisałbym Ci, czego się nie da zrobić, ale regulamin forum i moja osobista kultura mi nie pozwala...
By Diamate
#1814596
To po co chcesz coś napisać, skoro wiesz, że twoja "osobista kultura"oraz forum ci nie pozwala?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1814598
Ja tam kultury nie mam za grosz i też nie napisze czego zrobić nie da się. :lol:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1814725
e_sat pisze:PS. Warto również wiedzieć ( mam ostatnio kontakt z młodymi ludźmi, którzy wciąż mają z tym problem ) w którą stronę odkręcamy, a w którą zakręcamy???


Widzisz, młodzi ludzie są bystrzy: zależy od rodzaju gwintu :lol: .
Awatar użytkownika
By e_sat
#1814784
Też prawda :)
Wczoraj zapytałem ich: Co wkręcamy, a co nakręcamy? Dla nich to jeden czort :lol:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1814829
Dla nich wkręcić, pewnie kogoś, a nakręcić, sami się mogą

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1814932
e_sat pisze:Też prawda :)
Wczoraj zapytałem ich: Co wkręcamy, a co nakręcamy? Dla nich to jeden czort :lol:


A w jaki sposób wkręcić korkociąg czy odkręcić nakrętkę z flaszki zapewne wiedzą.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1814950
To młodzież, nie piją jeszcze z " flaszek ", ale powołuję się zawsze na odkręcanie i zakręcanie butelki z Pepsi :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.