EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Nutter97
#1910931
Witam serdecznie. Mam pewien problem, może ktoś byłby w stanie coś poradzić.
Mianowicie upadł mi dziś na podłogę, kiedy ładował się na biurku (niechcący szturchnęłam) i niestety rozwalił się na pół... Osobno bateria i osobno atomizer. Oprócz tego ta blaszka do regulacji przepływu powietrza całkiem odeszła, tak samo jak spodnia część atomizera, co się łączy z baterią. xD Na początku był problem złączyć atomizer w jedną całość, ale jakoś sobie poradziłam, powciskałam to wszystko kombinerkami, jakoś dobiłam. Teraz jest problem taki, że iJust nie działa, to znaczy przycisk baterii tylko miga po wciśnięciu i przytrzymaniu (miga tak długo, dopóki wciskam), nie ma dźwięku grzałki (może coś nie styka?), nie czuć żadnego zapachu spalenizny, (więc chyba to nie żadne zwarcie), kiedy podłączam baterię do ładowania, ładuje się normalnie. Włożyłam do niego nową grzałkę, ale też na nią nie reaguje. Wyleciała mi jeszcze z niego jakaś cieniutka, przezroczysta uszczelka, ale narazie nie wiem gdzie ją wsadzić... :( Wyczyściłam piny i części, ale to też nie pomogło. Co może z nim być?
By Nutter97
#1910940
Dlatego pytam, co można z nim jeszcze zrobić, jak go naprawić... Nie potrzebuję stwierdzenia, że go zepsułam, tylko porady.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1910941
A jak mam Tobie powiedzieć jak naprawić jak nie widzę sprzętu. Leczysz się tez przez internet czy idziesz do lekarza na badania?
Daj zdjęcia to się zobaczy.
By Nutter97
#1910946
Po kolejnym "grzebaniu" doszłam już do tego, co mu jest... Musiałam nieco podnieść pin tej części z air-flowem i mocniej dokręcić grzałkę... Praktycznie na maksa. Dziękuję za chęć pomocy, problem rozwiązany. :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.