EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By nok
#809421
Witam,
szukam osoby która jest w stanie poprawić gwint w moim RSST, który niestety nie wkręca się w JM22.
Dwa obroty i gwint się blokuję, może ktoś ma doświadczenie w tych sprawach i odpowiednią narzynkę ( ja nie mam, i nie wiem jak to zrobić ).
Jestem w stanie wysłać głowicę od JM'a i RSST.

Oczywiście koszty przesyłki ode mnie do tej osoby, i spowrotem pokrywam, i oczywiście na jakieś piwko dorzucę :)
Pozdrawiam :piwo

Pozwoliłem sobie zmienić tytuł tematu i wrzucę go do modomani- może się przydać wielu osobom i szukajka go znajdzie- Kszywho
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#809464
nok pisze:Witam,
szukam osoby która jest w stanie poprawić gwint w moim RSST, który niestety nie wkręca się w JM22.
Dwa obroty i gwint się blokuję, może ktoś ma doświadczenie w tych sprawach i odpowiednią narzynkę ( ja nie mam, i nie wiem jak to zrobić ).
Jestem w stanie wysłać głowicę od JM'a i RSST.

Oczywiście koszty przesyłki ode mnie do tej osoby, i spowrotem pokrywam, i oczywiście na jakieś piwko dorzucę :)
Pozdrawiam :piwo


ten sam problem miałem, wkręcaj i wykręcaj i się nagwintuję... 5min roboty i masz z głowy... to samo miałem bo do mankosa nie chciał się wkręcić, po szybkiej rozmowie z mankosem stwierdziliśmy że tak szybciej pójdzie i się samo nagwintuje i faktycznie tak było, kręć na chama, i odkręcaj i tak cały czas
Awatar użytkownika
By nok
#809546
W1ck3d pisze:
nok pisze:Witam,
szukam osoby która jest w stanie poprawić gwint w moim RSST, który niestety nie wkręca się w JM22.
Dwa obroty i gwint się blokuję, może ktoś ma doświadczenie w tych sprawach i odpowiednią narzynkę ( ja nie mam, i nie wiem jak to zrobić ).
Jestem w stanie wysłać głowicę od JM'a i RSST.

Oczywiście koszty przesyłki ode mnie do tej osoby, i spowrotem pokrywam, i oczywiście na jakieś piwko dorzucę :)
Pozdrawiam :piwo


ten sam problem miałem, wkręcaj i wykręcaj i się nagwintuję... 5min roboty i masz z głowy... to samo miałem bo do mankosa nie chciał się wkręcić, po szybkiej rozmowie z mankosem stwierdziliśmy że tak szybciej pójdzie i się samo nagwintuje i faktycznie tak było, kręć na chama, i odkręcaj i tak cały czas

nie pomogło
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#809614
Snaco pisze:Tylko czy głowica się nie na gwintuje ;) ?

Tapnięte z Samsung NOTE


jeśli jest z SS to nie... jakby to był mosiądz to tak...

nok: tak jak na PW pisałem, słabo się starałeś, za mało kręciłes... trzeba to robić dynamicznie, szybko i jak mówiłem, na chama...
Awatar użytkownika
By nok
#809867
Poradziłem sobie, wkręcałem na opór kombinerkami, dolny cap lekko oszpeciłem ale mi to nie przeszkadza, jest jeszcze minimalna szparka, która widoczna jest pod światło ale niech już tak zostanie :)
Dziękuję za pomoc. :)
Temat do zamknięcia.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.