EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Miru013
#1824518
Witam, 2 tygodnie temu kupiłem sobie SMOK Vape pen 22 i mam problem. W ciągu tych 2 tygodnii wymieniałem grzałkę 2 razy i teraz znowu jest to samo. Nagle zaczyna głośniej syczeć i czuje ten smak grzałki oraz drapanie w gardle. Jak temu zapobiegać? Dodam, że gdy wącham ustnik po poczuciu grzałki pavhnie owocami a nie spalenizną.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1824520
wąchanie ustnika " po poczuciu " ???
Ty łapiesz pewno bobra :) Zajrzałeś na to forum przez te dwa tygodnie..?? Czy dopiero teraz po " poczuciu grzałki" ? Warto czytać to, co inni opisali wiele miesięcy temu.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1824522
Możesz się ograniczyć tylko do wąchania ustnika. Ważne że działa.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1824529
Miru013 pisze:Ale ten bóbr jezt co każde zaciągnięcie i mam dużo liquidu zalane


Ale ten liquid nie nasącza grzałki.
Awatar użytkownika
By Yamnick
#1824593
To nie kwestia "duzo liquidu" tylko jego dystrybucji.

Nic nie piszesz co dymisz -VG? PG?

Mialem SMOKa 22jke. Daje rade, ale... Nie przekraczalbym 70VG, grzalki lubia jak sie podlubie w bawelnie igielka delikatnie (ponakluwa i rozrusza) i trzeba je potem dooooobrze nasaczyc przed odpaleniem.

Aha, ten SMOK lubi KONKRETNE pociagniecia, nie zasysanie tylko prawdziwe SSANIE. Przynajmniej takie byly moje odczucia - ssanie wolne, srednie i z umiarkowana sila = goracy dym, goracy tank, zawalona grzalka i taki sobie smak i chmura. Jak zasysalem jak odkurzacz - mocno i ostro - to wyraznie pomagalo na temperature, smak i mialem wrazenie ze i na zywotnosc grzaly (nie obklejala sie tak syfem).

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.