EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MaLinaa3321
#1839287
Witam, mam problem a zarówno jak chce palić to miga mi 5x dioda na przycisku a jak wkręcę do innego elektryka ( baterii ) to pisze mi że nie może znaleźć atomizera w czym może być problem? i wyczyściłem go DOKŁADNIE z 5x, kombinowałem z głową z pinem ale nic nie pomaga może to być przyczyną grzałki?
Z góry dziękuje ;)
Ps: To jest Stick v8 Big baby
Awatar użytkownika
By guli
#1839288
Można jeszcze raz po polsku??
By MaLinaa3321
#1839293
Ale grzałka normalnie działała i leżała na stole, tylko przez miesiąc nie paliłem elektryka i potem po wkręceniu już z powrotem stało się to właśnie.
Ps: to jest tylko filmik który pokazuje mój problem a nie mój nakręcony filmik z teraz....
Awatar użytkownika
By pol
#1839295
MaLinaa3321 pisze:jak chce palić to miga...
....
Po włączeniu elektryka i potem przycisku który służy do palenia ...
dalej nie rozumiesz

Zacznij używać poprawnych określeń. Tak ... wiem, wiem, to trudne i nie masz na to czasu.

W EIN nic się nie pali.
Awatar użytkownika
By erbis
#1839302
Złamać naraz cztery punkty regulaminu - niezły wyczyn.
Regulamin forum:
III. Użytkowanie forum
1. Z wyjątkiem wyznaczonych działów na forum używamy języka polskiego, nazwa tematu oraz treść zawarta w postach musi być napisana zgodnie z jego zasadami (ortografia, interpunkcja, itd.). Niedozwolone jest nadużywanie pisania wielkimi literami, oraz powiększoną czcionką.
2. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy na podobne tematy nie ma już dyskusji w innych wątkach.
3. Nazwa wątku musi wskazywać na temat dyskusji w nim zawarty.
4. Tworzenie dwóch lub więcej takich samych lub bardzo podobnych tematów jest niedozwolone.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1839303
O patrzeniu na ortografię to tu akurat można tylko pomarzyć.
Toż to korrida normalnie.
A resztę opisał już erbis.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.