EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gizmo
#1354105
Jakiś czas temu kupiłam Eleaf iStick w Peleonie, ale bardzo prędko poszedł gwint, więc dokupiłam tamże zastępczą górną część (cap) i, co gorsza, próbowałam sama ją zmienić - na stroni sklepu to wyglądało idealnie prosto. Odkręcamy, dokręcamy i gotowe. W środku jednak nie było czego odkręcać - wszystko było bardzo porządnie zlutowane. Jedyną możliwością okazało się oderwanie przewodów od pinu gniazda baterii i wieczka obudowy. No i tu zaczęły się schody. Nie mam lutownicy i lutować nie umiem. Kabelki próbowałam przymocować klejem elektroprzewodzącym, który, jak się okazało, klejem wcale nie jest, bo nie klei. Zostałam z rozbebeszoną baterią, zapasowym wieczkiem i resztką kleju, i ręce mi opadły :(
Teraz pytanie - czy znajdzie się technicznie uzdolniony waper, który by mi pomógł i przylutował te druciki? Wyrazy wdzięczności do omówienia.
POMOCY!
Awatar użytkownika
By gregbard
#1354106
Jeśli nie odezwie się nikt w pobliżu twojego miejsca zamieszkania mogę ci naprawić.
By gizmo
#1354109
Jestem gorąco wdzięczna :)
W okolicy mojego miejsca zamieszkania raczej nikt się nie znajdzie - do wsi kilometr, do poczty sześć. Takie Mazowsze, gdzie czas się zatrzymał.
Jak długo mam czekać, aż się ktoś odezwie?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1354123
Możesz mi wysłać nawet jutro, skoro nie możesz liczyć na pomocną dłoń w swojej okolicy.
By gizmo
#1354134
Dzięki :)
Jutro mąż będzie w mieście gminnym, do wpadnie na pocztę. Może adres na PW?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.