EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By p1atr8yk
#1847268
Siema, mam pytanko... Otóż posiadam iStick Pico 75w, problem polega na tym że rano włączyłem sb tego isticka i chciałem sie zaciągnąć. Jak to zrobiłem to myślalem ze mi płuca wyrwie razem z gardlem tak gryzie. Dodam ze dzień wcześniej palilem bez problemu.
Wymieniłem grzalke na nową i dalej to samo, przed montażem grzalki zalalem ja trochę żeby nie spalić. Sprawdzałem grzalke po tych kilku próbach zapalenia i dalej jest jak nowa, nie jest spalona...olejek jest 18. Moze to wina softu?, ktos wie o co chodzi?. Pozdrawiam...

Zalalem ten sam liquid do Volish cherry v4 i tutaj bajka nic nie gryzie, a ten istick pico 75 urywa pluca obojętnie ile watt z nie spalona grzalka :/ *SMOKEKING*
By p1atr8yk
#1847285
nie wiem co to parownik bo jestem zielony :D 75W Eleaf iStick Pico TC MOD Kit

Dane techniczne :
Rozmiar: 45mm x 23mm x 70.5mm
Moc (maksymalna): 75W
Zakres rezystancji: 0.05 - 1.5ohm (tryby TC); 0,1 - 3.5ohm (Tryb / Bypass VW)
Akumulator: 18650 (zalecane 25A, zestaw nie zawiera)
Tryb: VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR

Zestaw zawiera :
1 x iStick Pico MOD
1 x Eleaf Melo III Mini Atomizer
1 x grzałka 0.3ohm
1 x grzałka 0.5ohm
4 x oring uszczelniający
1 x kabel USB
1 x Instrukcja obsługi
By Krasnal45
#1847290
p1atr8yk pisze:Siema, mam pytanko... Otóż posiadam iStick Pico 75w, problem polega na tym że rano włączyłem sbsobie tego isticka i chciałem się zaciągnąć. Jak to zrobiłem to myślałem ze mi płuca wyrwie razem z gardłem tak gryzie. Dodam ze dzień wcześniej palilemwapowałem/chmurzyłem bez problemu.
Wymieniłem grzałke na nową i dalej to samo, przed montażem grzałki zalałem ja trochę żeby nie spalić. Sprawdzałem grzałkę po tych kilku próbach zapalenia i dalej jest jak nowa, nie jest spalona...olejekliquid jest 18. Może to wina softu?, ktoś wie o co chodzi?. Pozdrawiam...

Zalałem ten sam liquid do Volish cherry v4 i tutaj bajka nic nie gryzie, a ten istick pico 75 urywa płuca obojętnie ile watt z nie spalona grzałka :/ *SMOKEKING*

O stylistyce to już nie wspomnę...
Jak można tak kaleczyć język ojczysty? :palm
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847291
@p1atr8yk nie pisz posta pod postem (REGULAMIN :twisted: ). Można edytować i dopisać.

Wracając do tematu. Jest to ewidentnie wina grzałki. Brak transportu liquidu. Niestety gotowe grzałki to loteria. Weź cienką igłę i "pogmeraj" nią watkę w grzałce.
By Krasnal45
#1847294
Dane techniczne tego zestawu nas nie interesują. Wiemy jak wygląda. Interesuje nas w jakim trybie wapujesz i na jakiej mocy. Z jakiego drutu jest grzałka.
Szybko to pies robił i ślepych narobił.
By p1atr8yk
#1847300
Wapuje w trybie watt, moc to 20-40 wattow, liquid 3mg, z jakiego drutu jest, nie wiem. jak to sprawdzic?. Na grzalce jest napisane 0.18 oma i do 80w.
By BezimiennyII
#1847301
@p1atr8yk , skoro 3 mg i 6 mg to była bajka, to po co lejesz 18 mg? Jeżeli dolałeś 3 mg do tego co już miałes zalane, to przyjmując że zrobiłeś to w proporcji 50/50 otrzymałeś ok 10 mg. Uważaj w tym pociągu, bo po takiej dawce to możesz oddać współpasażerom swój obiad.
A po drugie 'primo'- to, że na grzałce jest napisane 80 W nie oznacza, że na tylko takiej mocy powinno się wapowac.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 20:56 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By BezimiennyII
#1847305
Czyli zmiejsz ilość nikotyny w liquidzie i moc zasilania.
Zrozumiałem z wcześniejszej wypowiedzi że zmieszałeś, mój błąd.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 20:59 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1847306
Istnieje też opcja o której wyżej @bulit73 Ci pisał. Często jakość kupnych grzałek pozostawia wiele do życzenia.

..... a osiemnastka na subomach i takiej mocy, naprawdę może wyrwać płuca :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 21:01 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1847310
Teraz na szybko, w biegu, nic z tym nie zrobisz, a i trafną diagnozę tak na szybko też trudno postawić. Kolejna grzałka, odpowiednio przygotowana, wata rozluźniona, nasączona....... Sprawdzenie na innym zasilaniu...... może być wiele przyczyn.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.