EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By kaktus2
#1390657
Witam,posiadam epapierosa ego--ce8+ 1800mah (ale jest tak na serio 1100mah). Mój problem pojawiłsie kiedy zgubiłem góre od niego i zastąpiłem drugą która była w zestawie.Lecz gdy podłączam tą drugą do baterii bateria pokazuje wyczerpanie okolo 3 mrygnięcia.Wymieniłem grzalkę i jest tak nadal.Podniosłem pin w baterii i nic nie pomogło.Bateria jest na pewno dobra tylko nie wiem co może to powodować.Spięcia raczej nie ma ponieważ kiedy jest spięcie bateria swieci ciągle przez około 3 sekund bez przytrzymywania.Dodam jeszcze że atomizera jeszcze nie myłem w spirytusie tak jak niektórzy piszą.Więc moim pytaniem jest co zrobić żeby normalnie działał? I przepraszam jeżeli nie ten dział i jeśli zrobiłem jakiś błąd.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1390662
kaktus2 pisze:...gdy podłączam tą drugą do baterii bateria pokazuje wyczerpanie okolo 3 mrygnięcia.Wymieniłem grzalkę i jest tak nadal.Podniosłem pin w baterii i nic nie pomogło.Bateria jest na pewno dobra t

Krótko... Polemizowałbym. Czy bateria dobra? Sprawdź z innym kompletnym clearomizerem. Czy to wina clearomizera lub grzałki, sprawdź na innej baterii. Czy to wina samej grzałki? Sprawdź wkręcając na baterię clearomizer bez grzałki, jeśli bateria z clearomizerem bez grzałki zachowuje się tak samo, to albo uwaliła się elektronika albo do wymiany jest uszczelka izolator pinu + baterii. Niżej w moim podpisie masz mniej więcej opisane co i jak.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1390670
kaktus2 pisze:(...)
I przepraszam jeżeli nie ten dział i jeśli zrobiłem jakiś błąd.

Błędem był zakup tego wynalazku 1800mAh.
Atrapa e-papierosa nadająca się do kosza, przynajmniej tanio było to i strata niewielka.
Tylko czy jest nauczka na przyszłość?
By kaktus2
#1390673
Kiedy podłączan pod inny atomizer to normalnie chodzi.Kiedy pod ten to tak jak napisalem.Jesli chodzi o grzalke to w innych chodzi normalnie a tyljo w tej nie chodzi i kiedy nie .a grzalki wkreconej w tym to jest ok i z inna jest to samo czyli juz nie ok
Awatar użytkownika
By gregbard
#1390676
kaktus2 pisze:Kiedy podłączan pod inny atomizer to normalnie chodzi.Kiedy pod ten to tak jak napisalem.Jesli chodzi o grzalke to w innych chodzi normalnie a tyljo w tej nie chodzi i kiedy nie .a grzalki wkreconej w tym to jest ok i z inna jest to samo czyli juz nie ok

A tak trochę wolniej, bardziej składnie, żeby można było zrozumieć cóż artysta chciał powiedzieć dałoby się napisać, bez słowotoku?
By kaktus2
#1390683
Dałoby by się :) Ale się zbyt śpieszę.Chodziło mi o to że kiedy rozkręce grzałkę w tym opisanym kreatomizerze to mi normalnie chodzi ale gdy wkrece tą grzałkę problem się nawraca.Myślę że to nie wina bateri lecz karto.izera poniewaz pod innymi kartomizerzami dziala bateria prawidlowo , tylko w przypadku tego kartomizera jest inaczej
Awatar użytkownika
By gregbard
#1390684
kaktus2 pisze:Dałoby by się :) Ale się zbyt śpieszę.Chodziło mi o to że kiedy rozkręce grzałkę w tym opisanym kreatomizerze to mi normalnie chodzi ale gdy wkrece tą grzałkę problem się nawraca.Myślę że to nie wina bateri lecz karto.izera poniewaz pod innymi kartomizerzami dziala bateria prawidlowo , tylko w przypadku tego kartomizera jest inaczej

Nawet nie wiesz jak się cieszę że udało mi się namówić kogoś do myślenia, dobrze myślisz.
By kaktus2
#1390689
Po to się ma mózg :) Już sobie patrze naprawe grzalki :)

-- [scalono] 28 maja 2015, 08:43 --

Grzałkę mam nową(sam robiłem) z drutu khantal D 0,15 mm.Tylko mam pytanie,czy jeżeli uszczelks pomiędzy pinem grzalki a obudową grzalki jest popękany(nie wiem jak to nazwać)(po prostu zepsuty aż są widoczne dziury) czy to mogło spowodować ten problem?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1390704
Tak, mogło, uszkodzone izolatory, za długie wystające końcówki, zwoje grzałki dotykające wewnątrz obudowy, to wszystko ma znaczenie.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.